0

Dalinkitės

Birželio 29-ąją 17.30 val. Vytauto Didžiojo karo muziejus kviečia susitikti su kariu savanoriu, šiandien kovojančiu karščiausiuose Ukrainos fronto taškuose, vykdančiu užduotis pavojingiausiuose Charkivo, Chersono, Donbaso fronto ruožuose – Arūnu Kumpiu! Muziejuje ką tik į Lietuvą sugrįžęs karys A. Kumpis pristatys autorinę knygą „Ukrainos karo audrose“, pasidalins asmeniniais išgyvenimais patekus į patį kovos veiksmų sūkurį, aptars kovą su brutalia okupanto jėga. Renginio metu bus galima įsigyti autoriaus knygų. Renginys nemokamas! Papildomai registruotis nereikia.

Susitikimo moderatorius: Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos Karių reabilitacijos centro klientų priėmimo ir patarnavimo tarnautojas Ramūnas Šerpatauskas.

Renginio nuoroda: bit.ly/3Jyoopc.

Apie knygą:

„Ukrainos karo audrose“ – tai autentiškas savanorio iš Lietuvos dienoraštis, rašytas keturių misijų laikotarpiu karščiausiuose taškuose. Knygoje išsamiai, diena po dienos ir be jokių pagražinimų aprašomos užduotys, kuriose autoriui teko asmeniškai dalyvauti, taip pat kareiviška buitis, laimėjimai bei netektys. Daug dėmesio skiriama naudojamos ginkluotės ir taktikos aprašymui. Įspūdį sustiprina chronologiška tvarka pateikiamos originalios nuotraukos, žemėlapiai, priešo perimtų pokalbių išklotinės, taip pat nuorodos į vaizdo medžiagą.

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas visuomenės informavimo, krašto apsaugos sistemos veiklos viešinimo tikslais, padarytos nuotraukos bei vaizdo medžiaga gali būti skelbiama socialiniuose tinkluose, interneto svetainėse, kitose žiniasklaidos priemonėse.

Svarbu: jeigu nepageidaujate būti fotografuojamas ir (ar) filmuojamas arba nesutinkate su Jūsų atvaizdo renginio nuotraukose ar vaizdo medžiagoje skelbimu, prašome apie tai informuoti fotografą, filmuotoją.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva