0
Kviečiame į pirmąjį Klaipėdos regiono forumą “Nuo ūkio iki mokyklos”

Asociacija “Klaipėdos regionas”, jungianti visas Klaipėdos regiono savivaldybes, kviečia į pirmą kartą organizuojamą Klaipėdos regiono forumą „Nuo ūkio iki mokyklos“. Forumas vyks 2023 m. gruodžio 6 d. (trečiadienį) Priekulės kultūros centre (Turgaus g. 4, Priekulė, Klaipėdos rajonas)

Forumo tikslas – sukurti bendradarbiavimo ir kontaktų mainų platformą vietos ūkininkams, savivaldybių ir švietimo įstaigų atstovams, kurie suinteresuoti vietoje augintos produkcijos tiekimu mokykloms bei, apskritai, sveikesne mokinių mityba, edukacija apie ekologišką produkciją ir jos teikiamą naudą.

Forumo metu kartu su dalyviais aptarsime aktualiausią informaciją apie trumpųjų maisto grandinių kūrimą, pasidalinsime ekspertinėmis įžvalgomis bei egzistuojančia patirtimi ir rekomendacijomis. Kokius žingsnius reikalinga atlikti, kad pasiekti užsibrėžtą tikslą – sveikos, vietos ūkininkų augintos produkcijos atsiradimą mokyklų valgyklose –  kalbėsime ir kviesime diskutuoti forumo metu. Tikslinė renginio auditorija – Klaipėdos regiono savivaldybių ir jų švietimo įstaigų atstovai, vietos ūkininkai ir vietos veiklos grupių nariai.

FORUMO PROGRAMA

Būtina registracija! Registracija vyksta iki lapkričio 30 d.

Forumas organizuojamas kaip sudėtinė Asociacijos įgyvendinamo tarptautinio projekto „BSR Food Coalition“ dalis. Pagrindinis projekto tikslas – paskatinti vietos ūkininkų produkcijos atsiradimą vietos mokyklų maitinimo sistemoje, taip skatinant regioninių maisto grandinių kūrimąsi bei vietos partnerių (mokyklų, ūkininkų ir švietimo įstaigų) bendradarbiavimą.  Projekto metu, kartu su suinteresuotomis grupėmis, vertiname esamą situaciją, ką ir kaip reiktų padaryti, kad padėti suinteresuotoms pusėms pradėti dirbti kartu. Įvertinę esamą status quo bei aktualiausias problemas bei regiono iššūkius, kartu su partneriais rengsime Klaipėdos regiono “Nuo ūkio iki mokyklos” programą. Vienas ryškiausių Klaipėdos regiono iššūkių kalbant apie „nuo ūkio iki mokyklos“ koncepcijos įgyvendinimą – informacijos, bendravimo ir bendradarbiavimo stoka. 


The post Kviečiame į forumą “Nuo ūkio iki mokyklos” appeared first on Klaipėdos regionas Asociacija.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Naujienos