0

„Lavango Engineering LT“ pradėjo veikti antras naujos statybos gamybos cechas, kuris 2000-iais kvadratinių metrų išplėtė bendrovės gamybines patalpas ir jos šiandien jau trigubai didesnės – viršija 3000 kv.m.

Patalpų praplėtimas ir gamybinio pajėgumo didinimas reiškia dar aukštesnės pavaros įjungimą plėtojant ,,Lavango Engineering LT“ tarptautinę veiklą – planuojama, jog dėl naujo gamybinio potencialo iki 2025 m. įmonės apyvarta išaugs du su puse karto ir sieks 20 mln. eurų. Taip pat tai dar vienas žingsnis ne tik link modernios, bet ir tvarios gamybos, svarbios atsakingai pramonės įmonei, suvokiančiai globalius iššūkius.

Į naujojo gamybos cecho statybas ir įrengimą bendrovė investavo daugiau nei 2 mln. eurų. Daugiausia investicijų – apie 0,5 mln., pareikalavo naujasis vamzdžių ir profilių pjovimo lazeris, kuris pasižymi itin dideliu tikslumu ir greičiu.

Užbaigusi naują pastatą bendrovė perplanavo ir visą jos gamybos procesą: pirmajame gamybos ceche tęsiami paruošiamieji darbai, tuo tarpu naujajame ceche – įrenginių surinkimas, pakavimas bei paruošimas transportavimui. Todėl naujose patalpose yra sumontuoti suvirinimo įrenginiai ir praplėstos suvirintojų darbo vietos, įrengtos specialios paskirties kameros stiklavimo darbams, dedikuota plotas elektro instaliacijai, surinkimui bei galutiniam produktų testavimui ir kokybės kontrolei, pakavimui, sandėliavimui ir pakrovimui į autotransportą bei jūrinius konteinerius.

Naujai statomos patalpos buvo priežastis bendrovei peržiūrėti visą gamybos procesą, todėl buvo paruoštas naujas technologinis gamybos projektas pagal LEAN metodiką, kuris ženkliai prisidėjo efektyvinant gamybą.

Bendrovės gamybos cechuose naudojama vien tik žalioji energija, tvarumo politiką padeda įgyvendinti ir naujose patalpose įdiegta išmani patalpų apšvietimo sistema, taupanti energijos resursus.

Pernai „Lavango Engineering LT“ padidino pajamas 124 proc. iki 8,3 mln. eurų. Tuomet plėtėsi ir bendrovės eksporto rinkos, o šiemet tikimasi ir toliau augti, nes įveiktas pagrindinis – ribotų gamybinių pajėgumų iššūkis. „Lavango Engineering LT“ gaminiai vertinami Europoje ir Azijoje – šiandien juos galima rasti daugiau nei dvidešimtyje užsienio šalių. O nuo šiol, kai atsirado fizinės galimybės sukurti dar daugiau, greičiau, efektyviau – nelieka apribojimų plėstis ir į naujas rinkas.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Verslas