0

Paprastai manoma, kad europiniams kairuoliams labai svarbu gamta, miškas, žvėriukai. Tik štai nesueina galiukai. Miškiukus kertantys partinukai rašo laiškus ant iš medienos kirstos medžiagos. Tiesa, jie kartais pasisako ir už naftines eglutes.

“Seimui ketvirtadienį priėmus įstatymo pataisas, kuriomis medžioklėje įteisinamas naktinio matymo taikiklių naudojimas, Lietuvos žaliųjų partija kreipėsi į Prezidentą Gitaną Nausėdą su raginimu pasinaudoti veto teise ir nepasirašyti įstatymo pakeitimo projekto bei kviečia gyventojus palaikyti šią iniciatyvą.”

Neva, kaip mano “Žaliųjų partijos” vadovė Ieva Budraitė, atbėgs miškuosna medžiokliai ir paskutinį zuikį bei šerniuką išmedžios. Daugelis žino, kad tai niekai, bet politika ir fondai dirba.

„Lietuvos miškų gyvūnams šiandienis Seimo sprendimas žymi juodą dieną. Primygtinai prašome Prezidento pasinaudoti veto teise ir apsaugoti mus ir gyvūnus miško pavertimo skerdykla“, – priduria ji.

Taip viešai rašo prezidentui Gitanui Nausėdai “Žalieji”. Beveik ašarytes spaudžia… Ir dar pridedama… . Kaip jie darbus dirbo.

Atsiranda ir Seimo narė. Net ataskaitas galima rasti tarp šiukšlyno….

Autorės nuotr.

Vieni dar tik raunasi Seiman, o kiti dar tik atsiskaito už darbus. Meta paštan skrajutes ant gero tokio popieriaus. O miško negaila?

The post Leftistinės ataskaitos – svarbiausia graužiko reikalai appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva