0

Lietuvos vaikinų iki 19 metų rinktinė pergalingai pradėjo Europos čempionato B diviziono kovas Varnos mieste Bulgarijoje. Gintaro Paškevičiaus vadovaujama komanda pirmosiose grupės rungtynėse 27:25 (10:10) pranoko bendraamžius iš Slovakijos, praneša rankinio federacija.

Susitikimo pradžioje Lietuvos rankininkai turėjo nemažai problemų ir tuo pasinaudojusi Slovakijos komanda gana greitai susikūrė net 4 įvarčių pranašumą – 5:1. Vis tik tokia rungtynių pradžia Lietuvos rankininkų iš vėžių neišmušė ir jau 20 susitikimo minutę rezultatas buvo lygus – 7:7. Per likusias 10 minučių pranašumo neįstengė įgyti nė viena iš komandų – 10:10.

Antroje susitikimo dalyje lietuviai gana greitai perėmė iniciatyvą ir susikūrė 4 įvarčių pranašumą – 16:12. Nors rungtynių pabaigoje Slovakijos rankininkams pavyko priartėti per 2 įvarčius (18:20), tačiau šios ribos slovakai taip ir neperžengė. Drausmingai žaidusi Lietuvos rinktinė išsaugojo pergalingą pranašumą ir šventė pergalę 27:25.

Lietuvos rinktinei šiose rungtynėse Matas Aukštikalnis pelnė 8 įvarčius, Orestas Biknius pridėjo 5 tikslius metimus, Ernestas Stvolas ir Romas Aukštikalnis – po 3, Pijus Gatelis ir Danielius Kairys – po 2, Vismantas Moderis, Airidas Petronis ir Mantas Urvikis – po 1.

Slovakijos rinktinei Tomas Smetanka įmetė 6 įvarčius, Tomas Devai’us pridėjo 4, Jakubas Kravčakas ir Branislavas Kvassay’us – po 3, Marco Antlas, Peteris Kimakas-Fejko ir Danielis Dudekas – po 2, Janas Surnakas, Davidas Misovičius ir Jakubas Koleničius – po 1.

Toje pačioje grupėje dar varžosi Baltarusijos ir Suomijos vaikinų rinktinės, kurios žaidė savąsias tarpusavio rungtynes. Šiame susitikime pranašesni buvo baltarusiai, kurie laimėjo 30:20.

Kitoje grupėje kovoja Bulgarijos, Farerų ir Čekijos rinktinės. Į pusfinalį pateks po pirmąsias dvi abiejų grupių komandas.

Kitas rungtynes lietuviai antradienį 14:00 val. žais su kaimynais iš Baltarusijos.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva