0

Tai bus pirmasis klubo susitikimas gyvai 2021 m. gruodžio 10 d. 10:00 Kaune, Lietuvoje. Forume susirenka Lietuvos spygliuočių ir kietmedžių lentpjūvės, padėklų gamintojai, malkinės medienos ir miškų įmonės. Lankytojai daugiau sužinos apie paslaugas, technologijas ir daug kitų dalykų. Tinklų kūrimo galimybės ir pokalbiai su medienos specialistais gali būti naudingi, bet kuriam lankytojui. Net medienos profesionalai pavargo nuo visų apribojimų. B2BWood yra bendruomenė, kurioje nariai gali pristatyti savo verslą ir užmegzti ryšius su kolegomis. „B2BWood“ buvo įkurta Kaune ir gana logiška surengti pirmąjį susitikimą čia. Pirmoji konferencija skirta Lietuvos įmonėms ir tarptautiniams pranešėjams.

Kiekvienas lankytojas gaus vienerių metų narystę B2BWood platformoje, naujus kontaktus, rinkos naujienas ir pietus, taip pat visa sukurta video medžiaga bus pasidalinama per įvairius medijos kalnalus, kas leis daugiau sužinoti apie klubo narius ir veiklą.

B2BWOOD.COM – yra platforma sujungianti įmones iš viso pasaulio, kurios gali ne tik parodyti savo produkciją, naujienas, taip pat patikrinti partnerių kreditingumą, skaityti naujienas, dalyvauti renginiuose, paroduose ir svarbiausia priklausyti B2BWOOD klubo bendruomenei. B2BWood klubas tai klubas jungiantis medienos sektoriaus įmones, taip pat įmones, kurios aptarnauja medienos sektorių. Ką daro klubas ? – klubas organizuoja susitikimus tarp narių ne tik lokaliai, bet ir globaliai. Klaubo narių susitikimus su skirting šalių nariais, kartu dalyvauja paroduose ir seminaruose. Klubo nariai gali naudotis kontaktais kitų šalių narių ir prireikus visada komunikuoti. Klubas skaitina bendravimą ir kuria bendruomenę.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva