0

Sausio 9 d. pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp Lietuvos kariuomenės ir ledo ritulio asociacijos „Hockey Lietuva“, kurią savo parašais patvirtino Lietuvos kariuomenės vadas generolas Valdemaras Rupšys ir asociacijos prezidentas Dainius Zubrus.

„Kariuomenėje, kaip ir sporte ryžtas, valia ir nuoseklus kasdienis darbas yra labai svarbūs. Sutartis su asociacija „Hockey Lietuva“, kuri vienija mūsų šalies ledo ritulio bendruomenę, prisidės prie karių sportinės formos lavinimo, geresnio fizinio pasirengimo bei pilietinių vertybių propagavimo sporto bendruomenėje“, – po sutarties pasirašymo sakė Lietuvos kariuomenės vadas gen. V. Rupšys.

Sutarta stiprinti ir plėtoti tarpusavio bendradarbiavimą, karių fizinio pasirengimo bei įgūdžių tobulinimą, ugdyti pilietinę visuomenę, didinti jos sąmoningumą, šviesti ir informuoti visuomenę apie Lietuvos saugumo ir gynybos politiką, Lietuvos kariuomenę ir jos vaidmenį užtikrinant šalies saugumą, rūpintis vaikų ir jaunimo socializacija ugdant nacionalines vertybes, patriotiškumą ir pilietiškumą.

Pasirašytoje sutartyje numatoma bendradarbiauti organizuojant bendrus renginius ir dalyvauti įgyvendinant bendrus sporto projektus siekiant stiprinti ir plėtoti tarpusavio bendradarbiavimą ir karių fizinio pasirengimo įgūdžių tobulinimą. Asociacija planuoja prisidėti prie Lietuvos kariuomenės karių fizinio lavinimo, rengimo ir Lietuvos kariuomenės komandos / rinktinės ledo ritulininkų įgūdžių, taktikos ir technikos tobulinimo, o Lietuvos kariuomenė sudarys sąlygas ledo ritulio klubo / rinktinės nariams treniruotis ir žaisti su asociacijos ledo ritulio klubais.

Nuotr. aut. št. srž. sp. Ieva Budzeikaitė.

 

The post Lietuvos kariuomenė pasirašė bendradarbiavimo sutartį su ledo ritulio asociacija „Hockey Lietuva“ appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva