0

Dalinkitės

Trečiąją nesėkmę iš eilės 2022 metų Europos krepšinio čempionato starte patyrė ir savo padėtį kovoje dėl vietos atkrintamosiose varžybose komplikavo Lietuvos rinktinė.

Sekmadienį Vokietijoje vykstančių pirmenybių trečiosiose šešių ekipų B grupės rungtynėse Lietuvos krepšininkai po dviejų pratęsimų 107:109 (19:19, 22:27, 24:20, 24:23, 7:7, 11:13) nusileido trečiąją pergalę iš eilės iškovojusiai pirmenybių šeimininkei Vokietijos rinktinei.

Šįsyk lietuviai išvengė duobės ketvirtajame kėlinyje ir baigiantis tiek pagrindiniam susitikimo laikui, tiek ir pirmajam pratęsimui jiems nusišypsojo laimė, net vokiečiai nepataikė lemiamų metimų ir buvo žaidžiami du pratęsimai. Deja, antrojo pratęsimo pabaigoje tiek Igno Brazdeikio dvitaškis, tiek Arno Butkevičiaus tritaškis skriejo pro šalį.

Neišgelbėjo lietuvių ir karjeros rungtynes rinktinėje sužaidęs Jonas Valančiūnas, kuris per beveik 35 aikštelėje praleistas minutes pelnė 34 taškus, po krepšiais atkovojo 14 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus ir surinko 45 naudingumo balus.

17 taškų į aikštės šeimininkų krepšį įmetė Marius Grigonis, 13 – Domantas Sabonis, 12 – Ignas Brazdeikis, 11 – Mindaugas Kuzminskas, 7 – Rokas Jokubaitis, 6 – Arnas Butkevičius, 4 – Lukas Lekavičius ir 3 – Martynas Echodas. Rokas Giedraitis ir Eigirdas Žukauskas taškų nepelnė, o Kristupas Žemaitis aikštėje nepasirodė.

Nugalėtojų gretose išsiskyrėFranzas Wagneris (32 tšk.), Dennis Schroederis (25 tšk.) ir Maodo Lo (21 taškas).

Kitas grupės turnyro rungtynes Lietuvos krepšininkaiantradienį žais su taip pat pergalių dar neiškovojusia Vengrijos komanda.