0

Lietuvos rankininkams praėjusios kelios dienos buvo įtemptos ir kovos virė ne tik nacionaliniuose čempionatuose, bet ir EHF Čempionų lygoje.

Gintaro Savukyno treniruojama Zaporožės „Motor“ pajėgiausiame Europos turnyre patyrė pralaimėjimą.

Klubas, kurio garbę gina ir Aidenas Malašinskas, išvykoje 29:33 (14:16) turėjo pripažinti Bukarešto „Dinamo“ rankininkų pranašumą.

Įžaidėjas iš Utenos šiame susitikime vėl buvo itin ryškus ir pasižymėjo 6 tiksliais metimais į varžovų vartus, o taip pat puikiais perdavimais.

Kitas Zaporožės ekipos garbę turintis ginti lietuvis Jonas Truchanovičius vis dar negali rungtyniauti ir nėra aišku, kada jis sugrįš į rikiuotę.

„Motor“ B grupėje po 10 turų savo sąskaitoje turi 8 taškus ir žengia šeštoje turnyrinės lentelės vietoje. Iki pertraukos jiems liko sužaisti dar vienerias rungtynes – namuose su Paryžiaus PSG klubu.

Geriausią pasirodymą kol kas aukščiausioje Vokietijos lygoje surengė Benas Petreikis, kurio atstovaujama „N-Lubbecke“ komanda namuose 27:23 (12:12) įveikė „Stuttgart“ klubą.

Pirmą sezoną Bundeslygoje žaidžiantis įžaidėjas buvo itin ryškus ir prie pergalės prisidėjo 7 įvarčiais.

Ši pergalė lietuvio komandai leido sustiprinti pozicijas aukščiausioje Vokietijos lygoje – prieš lentelės kaimynus laimėjusi „N-Lubbecke“ ekipa su 10 taškų dalijasi 13–15 vietas lygoje.

Prancūzijos aukščiausioje lygoje neįvyko ką tik „Istres“ ekipą papildžiusio Luko Simėno debiutas, bet lietuvio klubas sužaidė lygiosiomis 30:30 (13:16) su „Cesson“ klubu.

Šiuo metu „Istres“ su 7 taškais yra 14 lygos pozicijoje.

Gero Žano Gabrieliaus Virbausko pasirodymo neužteko Leono „Ademar“ ekipai, kuri Ispanijos lygos rungtynėse 34:39 (18:16) pralaimėjo „Benidorm“ klubui.

Universalus žaidėjas iš Lietuvos šįkart pasižymėjo 5 įvarčiais.

Ketvirtą pralaimėjimą iš eilės patyręs Leono klubas šiuo metu turi 10 taškų ir yra tryliktoje lygos vietoje.

Islandijoje įvyko lietuvius savo gretose turinčių klubų akistata. Harnarfjorduro FH su Gyčiu Šmantausku 28:28 (17:17) sužaidė su Karolio Stropaus ir Viliaus Rašimo „Selfoss“ ekipa.

G.Šmantauskas šiame susitikime įvarčių nepelnė, o Karolis Stropus pasižymėjo 4 tiksliais metimais į varžovų vartus.

FH ekipa šiuo metu su 18 taškų dalijasi 1–2 vietas, o „Selfoss“ su 13 taškų žengia šeštoje vietoje.

Austrijoje Karolio Antanavičiaus Hardo „Alpla“ 35:28 nugalėjo „Voslau“ rankininkus. Lietuvis prie šios pergalės prisidėjo 6 įvarčiais.

Antroje Vokietijos lygoje Mindaugo Dumčiaus „Elbflorenz“ 29:30 turėjo pripažinti „Gummersbach“ klubo pranašumą. Kairiarankis iš Lietuvos įvarčių šiame susitikime nepelnė.

Toje pačioje lygoje pergalę pasiekė Luko Juškėno „Coburg“ ekipa, kuri 30:28 nugalėjo „Dessau“ klubą. Legionieriaus karjerą pradedantis įžaidėjas prisidėjo prie pergalės 2 įvarčiais.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva