0

Po šokių ant ledo laisvosios programos rungties „Chellenger Series“ tarptautinėse dailiojo čiuožimo varžybose „Golden Spin of Zagreb“ Kroatijoje, kuriose varžėsi 14 pajėgių porų, mūsų šokių ant ledo pora Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo antrąją vietą ir pasidabino sidabro medaliais.

Po pirmos dienos, atlikus ritminį šokį A.Reed ir S.Ambrulevičius pirmavo surinkę savo sezono geriausią rezultatą – 75,81 taško. Šiuo šokiu jie pagerino savo rezultatą, pasiektą pasaulio „Grand Prix“ etape Sočyje (Rusija) lapkričio 26 dieną – 71,43 taško.

Taip pat šių varžybų ritminio šokio rezultatas buvo ženkliai geresnis, už 2021 m. pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate pasiektą trumposios programos rezultatą, kuriame Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo kelialapį į 2022 m. Pekino žiemos olimpines žaidynes.

Laisvojoje programoje aukščiausius įvertinimus gavo Amerikos duetas Kaitlin Hawayek ir Jean-Luc’as Bakeris, kurie ir laimėjo varžybas Zagrebe, surinkę 191,32 taško.

A.Reed ir S.Ambrulevičius liko antroje vietoje surinkę 180,15 taški, o trečią vietą bendroje įskaitoje užėmė pora iš Rusijos – Elizaveta Šanajva ir Devidas Naryžnyjus su 177,83 taško..

Už šias varžybas mūsų pora gaus 225 pasaulinio reitingo taškus.

Verta paminėti, kad kol kas sportininkai yra šešiolikti iš 132 reitinguotų pasaulio porų, bet po šio savaitgalio A.Reed ir S.Ambrulevičius dar pakils pasaulinėje reitingų lentelėje.

Šį vakarą mūsų šokėjų ant ledo dar laukia parodomoji programa, o jau rytoj, kartu su savo treneriais Marie-France Dubreuil bei Patrice Lauzon, jie išvyksta į savo treniruočių bazę Monrealyje (Kanada) ruoštis artėjančiam 2022 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatui, kuris įvyks 2022 m. sausio 10-16 d. Taline (Estija).

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva