0

Jau birželio 29-30 dienomis drifto aistruoliai rinksis Druskininkuose, kur bus atidaroma naujoji šonaslydžio arena ir įvyks Drift Arena Cup Powered by capital.com 2 varžybos. Tarp varžovų gerai pažįstami veidai ir naujos trasos keliamos šypsenos.

Lietuvoje atrasta dar viena vieta, kurioje driftu užsiiminėti bus galima 24/7. Tai išties džiugi žinia šonaslydžio aistruoliams. Drifto pasaulyje karaliaujanti Deimantė Radzevičiūtė neslepia šypsenos veide, ji pasakojo, kad tokia žinia kelia nuostabą.

„Druskininkuose gyvenu jau galbūt septyni metai, todėl žinia, dėl šios vietos atidarymo yra puiki, nuteikianti tik teigiamai. Druskininkai nėra pravažiuojantis miestas, pavyzdžiui, kaip Kaunas, todėl trasą turėti čia yra ,,wow”. Labai tikiuosi, kad ši trasa bus ilgalaikė ir, kad joje bus galima treniruotis. Nusiteikimas yra milžiniškas, mes trasų Lietuvoje daug neturim, todėl, žinia, kad atsivėrė dar viena galimybė, dar viena aikštelė užsiiminėti driftu yra nuostabi”, – kalbėjo mergina.

Laukianti Drift Arena Cup Powered by capital.com 2 etapo varžybų sportininkė pabrėžė, kad nauja trasa Druskininkuose turėtų priraukti nemažai drifto sportu besidominčių entuziastų.

„Tikiuosi, kad žmonės norės atvažiuoti čia, norės treniruotis. Mane labai džiugina, kad pagaliau bus galima prasitestuoti sportinį automobilį šalia namų. Mano žiniomis, Druskininkai niekada neturėjo tokios trasos treniruotėms, kuri veiktų 24/7,” – mintimis dalinosi D. Radzevičiūtė.

Vyksiančių varžybų metu trasoje pasirodys ir dar viena sportininkė Eglė Gaižutytė iš ,,Krebždesio” komandos. Tarp pilotų trasoje išvysti bus galima ir Lauryną Jurčiukonį iš ,,Side to Side” komandos, kuris 2023 m. Lietuvos Drifto SEMI-PRO čempionato antrame etape užėmė antrąją vietą. Dar vienas drifto pasaulyje gerai atpažįstamas sportininkas Aivaras Maciulevičius iš ,,IRT – OlyBet” komandos, kuris gegužės mėnesį vykusiame pirmajame Arena Drift Cup etape iškovojo trečiąją vietą. Trasoje slys ir kalbinta Deimantė Radzevičiūtė iš ,,Drift happens” komandos, sportininkė 2023 m. Baltic Sea Drift Queen Cup S1 pelnė antrąją vietą.

Paklausta ar savaitgalio varžyboms pilotė D. Radzevičiūtė turi išsikėlusi konkrečius tikslus, mergina kukliai atsako, jog visada tikisi geriausio.

,,Kažkokių konkrečių tikslų išsikėlusi neturiu, šį kartą įskaitai nevažiuoju. Žinoma, visuomet tikimės tik geriausio, gal pasiseks. Visi mes norime pabūti ant apdovanojimų podiumo. Stengsiuosi važiuoti taip, kaip galiu geriausiai,” – pasakojo sportininkė.

Savaitgalį Druskininkų miestas sulauks tikrų šio auto sporto šakos aistruolių. Tikimasi, kad kaimynai iš Lenkijos taip pat nebus abejingi ir užsuks pasisvečiuoti vyksiančiame renginyje, stebės varžybas ir laisvalaikį praleis turiningai. Miško gilumoje atidaroma naujoji erdvė, dovanos tik pačias geriausias emocijas ir patirtis. Tikslus renginio adresas: A4 Druskininkai, 66443.

Tvarkaraštis:

Šeštadienis

12:00 – 12:30 Registracija Tech komisija (pagal numatytą laiką)

12:30 – 13:00 Dalyvių instruktažas

13:00 – 18:00-19:00 (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus) Treniruotė/Drift Taxi

Sekmadienis

08:30 – 09:30 Registracija Tech komisija (pagal numatytą laiką)

09:30 – 09:50 Dalyvių instruktažas

10:00 – 11:30 Treniruotė (grupėmis)

11:30 – 11:50 Dalyvių instruktažas

12:00 – 13:30 Treniruotė (grupėmis)

13:30 – 13:45 Dalyvių instruktažas

14:00 – 15:30 Kvalifikacija 2 važ.

16:00 – 16:20 Dalyvių instruktažas

16:20 – 18:30 Poriniai važiavimai

18:30 – 18:40 Apdovanojimai

Nuotraukos – organizatorių.

The post Liko kelios dienos iki naujosios Druskininkų drift arenos atidarymo – atskleista tiksli lokacijos vieta ir dalyvių sąrašas appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva