0

Dalinkitės

„Lietuvos geležinkelių” (LTG) Grupė pasirašė bendradarbiavimo sutartis su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VILNIUS TECH), Kauno technologijos universitetu, Kauno technikos kolegija, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija bei VGTU inžinerijos licėjumi.

Šis žingsnis žymi LTG įsipareigojimą prisidėti prie aktyvesnio dialogo su mokslo bendruomene bei abipuses pastangas gilinant mokslo įstaigose – nuo mokyklų iki kolegijų ir universitetų – ugdomų specialistų žinias apie šiandieninius verslo poreikius, geležinkelių pramonės perspektyvas bei naudojamas naujausias technologijas.

„Geležinkelių sektorius Lietuvoje yra istorinių transformacijų etape – nuo itin reikšmingų visapusiškos integracijos su Europa projektų, geležinkelio elektrifikacijos iki šalyje tiesiamos naujos linijos „Rail Baltica”.  Įgyvendindami tokio masto projektus suprantame, kokia svarbi yra verslo ir mokslo sinergija, siekiant parengti specialistus, turinčius šiandieninei darbo rinkai reikiamų įgūdžių ir kompetencijų. Dalindamiesi praktinėmis žiniomis, atverdami naujausias geležinkelių pramonėje naudojamas technologijas ugdymosi procesui, kartu su mokslo įstaigomis kursime tvirtus pamatus ateities talentų ugdymui”, – sako LTG generalinis direktorius Egidijus Lazauskas.

„Lietuvos geležinkelių” Grupė bendradarbiaus su aukštosiomis mokyklomis rengiant ir įgyvendinant mokslinių tyrimų projektus bei kartu sieks glaudesnio studijų ir praktikos sąlyčio. LTG specialistai dalinsis sukaupta ilgamete patirtimi ir žiniomis geležinkelio transporto inžinerijos ir šio sektoriaus technologijų srityse, studentai ir moksleiviai bus supažindinami su inžinerinių specialybių ir geležinkelio srities inžinerijos perspektyvomis, verslo ir mokslo inovacijomis.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva