0

Madrido “Real” tapo stipriausiu Europos futbolo klubu, pratęsęs savo rekordinį trofėjų Čempionų lygoje sąrašą iki 14-os.

Šeštadienį Čempionų lygos finale Madrido „Real“ 1:0 įveikė „Liverpool“ per rungtynes, kurios Paryžiuje prasidėjo 37 minutėmis vėliau dėl prie stadiono vartų kilusių sirgalių neramumų.

21 metų brazilas Vinicius Junioras iš arti pelnė vienintelį rungtynių įvartį 59 minutę, uždaręs Federico Valverde smūgį, virtusį puikiu perdavimu.

Kitu „Real“ didvyriu tapo vartininkas Thibaut Courtois, nukreipęs Sadio Mane smūgį į virpstą pirmajame kėlinyje, o paskui kelis kartus atrėmęs ir Mohamedo Salaho atakas.

„Šiandien niekas negalėjo pakliūti mano kelyje, – sakė Th.Courtois. – Aš buvau pasirengęs laimėti Čempionų lygą nesvarbu, kas nutiktų.“

„Real“ treneris Carlo Ancelotti laimėjo Čempionų lygą ketvirtą – rekordinį treneriams kartą.

„Real“ šį sezoną laimėjo ir Ispanijos čempionų titulą, o „Liverpool“ sezono finišas nebuvo sėkmingas – dar prieš savaitę klubas galėjo siekti net keturių trofėjų, bet prie dviejų taurių Anglijoje nepavyko pridėti „Premier“ čempionų titulo ir Čempionų lygos nugalėtojų prizo.