0

2021 08 27

Susisiekimo ministerijos darbuotojai atsiliepė į Migracijos departamento ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos prašymus – pareigūnams padedama atlikti įvairiose stovyklose esančių  migrantų informavimo ir registravimo procedūras, darbuotojai aukoja šiltų drabužių atvykėliams. 
„Džiaugiuosi, kad ministerijos kolegos neliko abejingi kvietimui ir kartu su kritinį žmogiškųjų resursų trūkumą patiriančio Migracijos departamento pareigūnais dirba mobiliosiose komandose, kurios migrantų stovyklose vykdo atvykėlių informavimą ir skubią registraciją elektroninėje migracijos duomenų sistemoje. Ministerijos kolektyvas aukoja šiltesnių rūbų stovyklose rudenį pasitiksiantiems žmonėms“, – sako susisiekimo ministras Marius Skuodis. 
Susisiekimo ministerijos darbuotojai savanoriai šią savaitę vyko į Rūdininkų poligone įrengtą migrantų stovyklą ir į Ruklą, kur talkino Migracijos departamento pareigūnams apklausiant stovyklose įkurdintus asmenis, pildant reikiamus dokumentus, atliekant kitus techninius darbus. Šią pagalbą Migracijos departamento kolegoms planuojama tęsti ir kitą savaitę. 
Ministerijos kolektyvas taip pat noriai prisijungė prie Vyriausybės ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos prašymo ir aukojo šiltų drabužių – striukių, megztinių, kelnių – lietuvišką rudenį stovyklose pasitiksiantiems žmonėms. Raudonasis Kryžius paaukotus drabužius pristatys tiems, kam jų labiausiai reikia. 
 
Michal Kulecza (Stocksnap.io) nuotr.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos