0

2021 08 31

Šiandien pasienyje su Baltarusija, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Varėnos pasienio rinktinės Aleksandro Barausko užkardos pasienio ruože, rengiantis tiesti ir montuoti koncertiną, mirtinai susižalojo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos (PAGD) pareigūnas – 47 metų Egidijus Karla.

Iškvietus greitąją pagalbą, medikams pareigūno gyvybės išgelbėti nepavyko.

Vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė žuvusio pareigūno šeimos nariams ir artimiesiems reiškia gilią užuojautą.

„Ši nelaimė sukrėtė mus visus. Pareigūnas žuvo vykdydamas savo pareigą, padėdamas stiprinti valstybės sienos su Baltarusija apsaugą. Dėl skaudžios netekties nuoširdžiai užjaučiu žuvusiojo šeimos narius, artimuosius ir kolegas ugniagesius gelbėtojus. Šiuo sunkiu metu ugniagesių gelbėtojų bendruomenei linkiu tvirtumo ir susitelkimo“, – reikšdama užuojautą sako vidaus reikalų ministrė A. Bilotaitė.

Ministrės teigimu, žuvusio E. Karlos artimiesiems bus suteikta visokeriopa pagalba. E. Karla ugniagesiu gelbėtoju dirbo 25 metus, buvo darbštus, sąžiningas ir doras pareigūnas.

Lietuva, gindamasi nuo Baltarusijos režimo organizuotos hibridinės atakos ir neteisėto migrantų antplūdžio, yra priėmusi sprendimą pasienyje su Baltarusija statyti fizinį barjerą – tvorą su koncertina. Fizinio barjero įrengimas – tai ypatingos valstybinės svarbos projektas.

Lietuvos–Baltarusijos pasienyje fizinį barjerą stato Lietuvos kariuomenės ir PAGD suformuotos brigados. Įvertinus spygliuotos tvoros rizikas, nuo šiol pasienio ruože budės paramedikai.

 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos