0

Per pastaruosius kelerius metus, darbo vietoje sparčiai plinta mobiliųjų įrenginių naudojimas tiek įmonėms, tiek asmeniniams poreikiams. Mobilieji telefonai leidžia tam tikrus darbus atlikti greičiau bei efektyviau aptarnauti įmonės klientus. Tačiau mobilieji telefonai gali tapti ir tam tikru iššūkiu įmonėje. Organizacijoms tenka atrasti sprendimų kaip efektyviai valdyti ir tinkamai apsaugoti visus įmonei priklausančius mobiliuosius įrenginius. Taigi, apie tai plačiau skaitykite šiame straipsnyje.

Kas yra mobiliųjų įrenginių valdymas?

Įmonės savo darbuotojams turi suteikti galimybę saugiai prisijungti prie vidinių sistemų, ypač kai kalbame apie nuotolinį darbą, kuris sparčiai populiarėja visame pasaulyje. Tai saugiai atlikti gali padėti mobiliųjų įrenginių valdymas, dar vadinamas MDM (Mobile Device Management), kuris leidžia užtikrinti saugumo taisyklių laikymąsi, jungiantis prie tinklo mobiliuoju telefonu. Atitinkamų taisyklių pritaikymas suteikia galimybę apsaugoti itin svarbius įmonės duomenis.

Esant poreikiui, taip pat galima apriboti ir nepageidaujamų programėlių naudojimą darbo metu ir taip išlaikyti didesnę darbuotojų motyvaciją, produktyvumą bei patogiai matyti įrenginių apskaitą.

Kodėl mobiliųjų įrenginių valdymas įmonėje yra svarbus?

Tinkamai apsaugoti įmonės mobiliuosius įrenginius yra svarbu dėl keleto priežasčių. Visų pirma, MDM sprendimai leidžia efektyviai apsaugoti įmonę nuo taip vadinamų hakerių ar kibernetinių nusikaltėlių. Mobiliųjų įrenginių valdymas suteikia galimybę pašalinti įvairias saugumo spragas ir pagerinti įmonės duomenų apsaugą. Tokiu būdu įmonė yra kur kas labiau pasiruošusi atremti galimas kibernetines grėsmes. Mobiliojo įrenginio pametimo ar vagystės atveju, MDM užkerta kelią pašaliniams asmenims prieiti prie jautrios informacijos ar slaptų įmonės duomenų.

 

Be efektyvaus mobiliųjų įrenginių valdymo bei priežiūros, įrenginiai tampa labiau pažeidžiami kenkėjiškų programų ar kibernetinių atakų, kurios gali pakenkti techninei įrangai bei nutekinti įmonei svarbią informaciją ir sutrikdyti visos organizacijos veiklą.

Kur kreiptis dėl mobiliųjų įrenginių valdymo?

Jeigu manote, kad jūsų įmonei yra reikalingas efektyvus mobiliųjų įrenginių valdymas, rekomenduojama kreiptis į šios srities profesionalus. Kompetentinga komanda ne tik jus pakonsultuos, atsakys į dominančius klausimus, suteiks vertingos informacijos, bet ir pasiūlys efektyvius mobiliųjų valdymo sprendimus, kurie labiausiai tiks jūsų įmonei.

The post Mobiliųjų įrenginių valdymas: kaip užtikrinti saugumą ir produktyvumą appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės