0

Naomi Osaka sudalyvavo pirmojoje spaudos konferencijoje po pasitraukimo iš „French Open“ turnyro, o joje prireikė pertraukos – tenisininkė pravirko.

Spaudos konferencijoje prieš turnyrą Sinsinatyje N. Osakos buvo paklausta, kaip ji tvarkosi su žurnalistais šiame formate.

Po šio klausimo sportininkė pravirko ir spaudos konferencija trumpam buvo sustabdyta. Tiesa, sportininkė po to vėl ją pratęsė.

Priminsime, kad sportininkė pasitraukė iš „French Open“ turnyro, nes norėjo pasirūpinti savo psichologine sveikata ir atsisakė bendrauti su žiniasklaida.

Tą kartą sprendimą atletė paskelbė savo „Twitter“ paskyroje.

N. Osaka taip pat parašė, kad jaučia „didelį nerimą bendraudama su žiniasklaida“, o šiame turnyre atsisakė su ja bendrauti tam, kad galėtų geriau savimi pasirūpinti.

Sinsinatyje vykusios spaudos konferencijos metu tenisininkė pakomentavo savo sprendimą.

„Jaučiau, kad turėjau taip pasielgti dėl savęs. Užsidariau namuose kelias savaites, buvo gėda išeiti iš namų. Akis atvėrė patirtis žaidynėse – atletai man sakė, kad jie džiaugėsi dėl to, ką padariau. Tai turėjo būti padaryta“, – kalbėjo N. Osaka.

Tenisininkė kiek anksčiau paskelbė, kad visus Sinsinatyje vyksiančiame turnyre laimėtus pinigus ji paaukos Haityje nuo žemės drebėjimo nukentėjusiems žmonėms.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva