0

Sekmadienis – šeimos laikas, todėl LRT TELEVIZIJA ir LRT PLIUS naująjį sezoną kviečia jį praleisti visai šeimai kartu. Įtraukiančios ir edukuojančios laidos vaikams, filmai visai šeimai, nuotykių ir magijos pasaulį atveriantis animacinis filmas – nuo šiol visa tai „Vaikų sekmadienio“ programoje, kurioje didelis dėmesys skiriamas vaikų kūrybiškumo lavinimui, bendrųjų įgūdžių įtvirtinimui bei jų smalsumui patenkinti.

Šio sezono naujiena – edukacinė laida vaikams „Svajoja vaikai“. Nuo rugpjūčio 29 d. kiekvieną sekmadienį 9.30 val. prie LRT TELEVIZIJOS ekranų kviečiame vaikus, turinčius svajonių, troškimų ir idealų bei siekiančius susipažinti ir atrasti savo svajonių profesiją. Neeilines vaikų istorijas atskleisti pasiruošęs laidos vedėjas – atlikėjas Vaidas Baumila – įsitikinęs, jog jam pačiam ir televizijos žiūrovams tai bus daugiau ir dažniau svajoti įkvepianti patirtis: „Tai puiki galimybė pažinti jaunuosius Lietuvos talentus, semtis išskirtinio jų užsidegimo, svajonių bei nuoširdaus tikėjimo savo keliu.“

Žinomą vyrą stebina vaikų smalsumas, neribota fantazija ir vaikiška drąsa. Kiekvienos laidos metu Vaidas keliaus į herojaus namus ir stengsis kuo daugiau sužinoti apie mažojo talento svajonių profesiją. Tik įsitikinęs superherojaus ketinimų rimtumu ir įvertinęs, kiek daug pastangų jo kalbinamas vaikas dėl savo ateities įdeda jau dabar, laidos vedėjas kartu su juo keliaus susipažinti su žymiausiu tam tikros srities profesionalu. Geriausi mūsų šalies specialistai ne tik motyvuos mažuosius ir toliau atkakliai siekti savo tikslų, bet ir leis praktiškai prisiliesti prie konkrečių darbų. Vieni vaikai bandys savo jėgas piloto kabinoje, kiti – lenktynininko trasoje, dar kiti savo talentus išmėgins prie mikrofono, mikroskopo ar virtuvės šefo vaidmenyje.

Edukacinė laida „Svajoja vaikai“ – kiekvieną sekmadienį 9.30 val. per LRT TELEVIZIJĄ.

Visą sekmadienio rytą LRT TELEVIZIJOS žiūrovai galės stebėti jau puikiai žinomas ir pamėgtas LRT vaikų sekmadienio laidas: „Gustavo enciklopedija“, „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ bei „Mano augintinis“.

Vėliau popietę kartu su visa šeima praleisti pakvies LRT PLIUS: kiekvieną sekmadienį 14.00 val. lauks filmas šeimai, o iškart po jo 16.00 val. – populiariausias „Netflix“ animacinis serialas „Drakonų princas“, kuris atvers duris į nuotykių ir magijos pasaulį.

Nuo šiol visas LRT televizijų sezono naujienas galite rasti ir specialiai skirtame portalo LRT.lt polapyje.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva