0

Kol ūkininkai iš provincijos suvažiavo su traktoriais sostinėn, Seimo sesija nevyksta – rūmai tušti, o ir prezidentas Gitanas Nausėda reklamuojasi provincijoje. Ir jis, greičiausiai, rinkimus laimės.

Tai jis, atsitik tu man taip, Radviliškyje, kai traktoriai Vilniuje, tai, sutapk tu man anaip, Šiluva rūpinasi.

Gal Ignas Vėgėlė ir nėra blogesnis, Dainius Žalimas, su savo Laisvės partija ir gėjų interesų darbotvarke nėra mažiau žinomas,  bet sunku kažkaip įsivaizduoti, kad pavyktų perspjauti administracinį resursą.

Pats D. Žalimas, mano nuomone, nelabai ir tikisi laimėti. Jo funkcija – įvelti I. Vėgėlę į scholastinius teisnius disputus, kurie daugumai rinkėjų išvis neįdomūs. Jo iškėlimo paskirtis dvejopa: nusodinti Vėgėlę ir išgelbėti apsirūkiusių sėdmaišininkų partiją.

Konservatorių kandidatė Ingrida Šimonytė, kuriai dar tenka gelbėti kabinete įsitvirtinusius individus, daugelio laikomus tiesiog iždo vagimis, galimybių patekti antran turan turi lygiai tiek, kiek Žalimui pavyks savo teisinės kalbos mandrybėmis Vėgėlę, kuris irgi kvalifikuotas teisininkas bei joks ne plokščiažemis, apiplėšti. O ir patekus – nėra ko ten tikėtis.

Tarp JAV ir Lietuvos, o kitados net ir Rusijos rinkiminių kampanijų galima net ir įžvelgti paralelių. Kas dabar vyksta JAV? Tik respublikonai, tai tiek demokratai ieško kaip čia rasti vaistą prieš Donaldą Trumpą. Keista, bet amžiaus grupėje iki 60 metų sunkiai kas ryžtasi. Jei man reiktų šioje gerontokratijoje rinktis – mesčiau monetą. Mat Bidenas irgi jau seniai primena Konstantiną Čerenenką. Kitados Borisas Jelcias nėjo į televizijos debatus su oponentais, leisdamas jiems dergti pačiam net nedalyvaujant ir tuo tik dar daugiau laimėjo.

Ką gali prikišti G. Nausėdai tie, kurie laiko save teisingais “valstybininkai”? Perteklinį lojalumą bankams? Jie patys sėdi jų galinėse kišenėse. Nepakankamai žalią kursą ir nepakankamą rūpestį gėjais, beviltiškai mėginant susieti su kraugerio ir galvažudžio Putino politika? Pigu ir neveikia. Nes niekaip nesusiję. Nausėda perka tankus savo nausėdijai, o savo tais “praidais” užsiimkite, kiek panešate. Ir jis teisu, beje.Dalykinės diskusijos nesant – geriau žmonėms dėmesį rodyti.

Yra dar nuo blaivybės kuoktelėjes daktaras. Tas, kuris Veryga Aurelijus. Lėtinius skausmus kenčiantys ligoniai, kuriuos jis paliko be legalių vaistų reikiamo kiekio, jį taip pat prisimena mielais keiksmažodžiais, kaip ir Dulkį Arūną, kuris tų nesąmonių neatšaukė.

Aukštas ir gražus yra prezidento rinkimų favoritas, nors mutantė žuvis man labiau patiktų, kadangi būtų geras spyris vadinamųjų “valstybininkų” užpakalin. Tiesiog Ignas Vėgėlė tokio resurso neturi.

p.s. Na ten dar yra vestuvinių generolų, ir celofanų, kandidatūras atšaukusių suvalkų merų – jų konstitucinė teisė.

Susijęs straipsnis: https://kaunieciams.lt/nori-valgyti-ar-buti-zalias-kaip-srekas-video/

 

 

The post Nausėda jau laimėjo? appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva