0

Nelikite vieni su savo sunkumais, drąsiai kreipkitės psichologinės pagalbos

Šiandieninis pasaulis kupinas permainų, lėkimo, informacijos gausos, aukštų standartų. Pagrindo, dėl ko galima nerimauti, apstu – kaip spėti, įtikti, ką pasirinkti, nežinomybė kas laukia, ypač šiuo permainingu pasaulinės pandemijos laiku.

Kaip gyventi nuolat besikeičiančiame pasaulyje? Kaip prisitaikyti? Kaip jaustis ramiam ir savimi pasirūpinti?

Anot psichologės Lijanos Petreikienės, nerimo būsena kelia įtampą ir stipriai prastina gyvenimo kokybę, nepaisant to, ar jaučiame chronišką nerimą, bijome situacijų ar negatyvaus aplinkinių įvertinimo, ar jį sukelia mūsų prisiminimai, pandeminė situacija ar kita. Nors nerimas pasireiškia skirtingai, psichologė  skatina nelaukti „kol sprogs“, patirsite dažnas panikos atakas ar išseksite ir savimi pasirūpinti. Įmanoma nerimą pažinti, išmokti valdyti ir net atrasti teigiamą prasmę.

Psichologo konsultacija – tai pagalba suprasti save ir savo situaciją tam, kad kuo lengviau priimtume sprendimus ir galėtume įveikti sunkumus. Pats sunkiausias etapas – pirmas žingsnis priimant pagalbą, tad jei Jums ar Jūsų artimam žmogui reikalinga pagalba nedvejokite ir registruokitės pirmai konsultacijai jau dabar.

Klaipėdos rajono visuomenės sveikatos biuras teikia nemokamas konfidencialias psichologų konsultacijas. Individualios konsultacijos vyksta Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure Gargžduose (Klaipėdos g. 11) ir Priekulėje (Klaipėdos g. 4-2). Konsultacijos gali vykti ir nuotoliniu būdu, laikas derinamas individualiai.

„Nelikite vieni su savo sunkumais, drąsiai kreipkitės pagalbos“ – skatina psichologė Lijana Petreikienė.

Susisiekite: tel. 8 697 42961, el. p. lijana.petreikiene@visuomenessveikata.lt.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata