0

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė sako, kad, nepaisant socialdemokratų reiškiamų dvejonių, nacionalinį susitarimą dėl švietimo pavyks pasirašyti visoms politinėms jėgoms.

„Džiaugiuosi, kad visos politinės parlamentinės frakcijos, kurios dalyvauja susitarimo rengime ir dalyvavo darbo grupėje, tikrai labai konstruktyviai dirbo ir turime bendrą sutarimą, kad toks susitarimas gali būti pasirašomas. Diskutuojame ir su socialdemokratais ir tikrai manau, kad rasime sprendimų ir pasirašysime susitarimą“, – penktadienį Prezidentūroje surengtoje spaudos konferencijoje sakė ministrė.

Kaip Eltą ketvirtadienį informavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, visos susitarimo rengime dalyvaujančios politinės jėgos yra linkusios pasirašyti ruošiamą dokumentą. Visgi opozicinių socialdemokratų pirmininkė Vilija Blinkevičiūtė teigė, kad šiuo metu parengtame nacionalinio susitarimo dokumente trūksta didesnės ambicijos.

Europarlamentarė Eltai teigė, kad jos vadovaujama partija yra pateikusi septynis pasiūlymus partijų nacionaliniam susitarimui dėl švietimo. Politikė tikisi, kad dėl šių siūlymų pavyks surasti kompromisą, tačiau kartu tvirtino negalinti pasakyti, jog tokį dokumento tekstą, koks yra parengtas šiuo metu, socialdemokratai būtų linkę pasirašyti.

„Lauksime galutinio sprendimo, galbūt bus kažkiek atsižvelgta ir tik tada priimsime sprendimą. Šiandien pasakyti, kad tokį nacionalinį susitarimą pasirašysime, tikrai negalėčiau“, – sakė V. Blinkevičiūtė.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva