0

Panaikinus būtinybę izoliuotis atvykusiems iš Ukrainos, vežėjai tikisi padidėjusio keleivių srauto į Lvovą.

Sveikatos apsaugos ministerijai atnaujinus valstybių, iš kurių atvykus Lietuvos gyventojams nebus privaloma 14 dienų izoliacija, sąrašą, keleivius į Ukrainą vežantys autobusų vežėjai džiaugiasi teigiamais pokyčiais ir tikisi sulaukti didesnio keleivių susidomėjimo.

„Tai rodo, kad situacija kaimyninėse šalyse stabilizuojasi. Džiugu, kad laikydamiesi prevencijų priemonių, galime po truputį atnaujinti keliones. Be abejo, dabar didžiausias dėmesys skiriamas saugiam keliavimui. Autobusus ir toliau dezinfekuojame prieš ir po reiso, taip pat vėdiname. Keleiviams autobusuose įrengti dezinfekatoriai, vairuotojai taip pat aprūpinti visomis reikalingomis priemonėmis. Darome viską, kad keliauti autobusais būtų saugu”, – pasakoja tarptautinių kelionių autobusu vežėjo „Eurolines“ vadovas Edmundas Pavlovas.

Praėjusią savaitę atnaujinę vykimą autobusais į Ukrainą, vežėjai tikisi, kad būtinybės izoliuotis panaikinimas turėtų paskatinti keliones į Lvovą, į kurį vykstant nėra reikalinga viza.

„Jei į Kijevą vykstame per Baltarusiją, į kurią reikia vizos, tai į Lvovą vykstame tiesiogiai per Lenkiją. Turistams vis dar tenka priminti, kad čia keliaujant nereikia leidimo patekti į šalį. Sėdi į autobusą iš Vilniaus ar Kauno ir keliauji aplankyti šio istorinio miesto”, – pasakojo E. Pavlovas pridurdamas, kad keliaujant į Ukrainą reikalaujama turėti medicininių išlaidų draudimą, dengiantį galimą COVID-19 testavimą ir gydymą Ukrainoje.

Šiuo metu „Eurolines” tarptautiniais maršrutais keleivius be minėtų Ukrainos miestų veža į Varšuvą, Gdanską, Rygą, Taliną, Parnu, Ventspilį ir Liepoją.

Šaltinis: Kautra

 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis