0

Rugpjūčio 24-ąją dieną prasidėsiančias Tokijo paralimpines žaidynes sudrebino skandalas, į kurį įsivėlė prieš penkerius metus pirmuoju Sakartvelo šalies paralimpiniu čempionu tapęs dziudo imtynininkas Zviadas Gogotchuri.

Pranešama, kad viešbutyje, kur atvykusiems Sakartvelo sportininkams taikomas karantinas, Z. Gogotchuri sužalojo apsaugos darbuotoją.

Remiantis „Kyodo News“, 34-erių metų atletas, kuris 2016-ųjų Rio de Žaneiro paralimpinėse žaidynėse triumfavo svorio kategorijoje iki 90 kg, pastūmė garbaus amžiaus apsaugos darbuotoją, šis krito ant žemės ir susilaužė šonkaulį.

Z. Gogotchuri, minėto šaltinio teigimu, buvo sulaikytas Japonijos policijos, iš jo buvo atimta akreditacija ir teisė varžytis Tokijo paralimpinėse žaidynėse.

Priduriama, kad incidentas įvyko po to, kai apsaugos darbuotojas bandė įspėti apie triukšmą kambaryje, kur, kaip rašo „insidethegames.biz“, vyko Sakartvelo paralimpiečių susibūrimas.

Rio de Žaneiro žaidynių čempiono veiksmus pasmerkė Sakartvelo paralimpinis komitetas.

„Esame labai nusivylę. Įvykis buvo tiriamas, galime patvirtinti, kad Z. Gogotchuri elgėsi nepagarbiai, būdamas karantine. Bendradarbiaujame su organizatoriais ir, deja, iš sportininko bus atimta akreditacija.

Jis grįš į Sakartvelą, kur dėl jo veiksmų bus pradėtas vidinis tyrimas“, – rašoma Sakartvelo paralimpinio komiteto pranešime.

Z. Gogotchuri, kuris turi regėjimo negalią, prieš penkerius metus Rio de Žaneire įėjo į istoriją kaip pirmasis Sakartvelo paralimpietis, lipęs ant prizininkų pakylos.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva