0

2021 10 09

Žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas ir jo vadovaujama delegacija  spalio 9-10 d. lankosi tarptautinėje žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų parodoje „Anuga 2021“, vykstančioje Vokietijoje, Kelno mieste.

Viena didžiausių pasaulyje tarptautinė žemės ūkio, maisto produktų ir gėrimų paroda „Anuga 2021“ šiemet pritraukė daugiau kaip 155 tūkst. lankytojų iš viso pasaulio.Parodoje savo produkciją pristato 7 tūkst. dalyvių iš beveik šimto pasaulio šalių.

Ministras K. Navickas, aplankęs Lietuvos įmonių stendus, pažymėjo, jog Lietuvos įmonėms ši paroda yra svarbi platforma, siekiant sustiprinti savo pozicijas jau įprastose rinkose ir ieškant naujų partnerių ne tik Vokietijoje, bet ir kitose pasaulio šalyse. Dalyvavimas šioje parodoje – tai puiki galimybė įmonėms užmegzti verslo kontaktus bei pristatyti kokybiškus ir konkurencingus Lietuvos maisto produktus.

Šiemet parodoje dalyvauja beveik beveik 40  Lietuvos įmonių. Šalies maisto produktų ir gėrimų gamintojai savo produkciją pristato net penkiuose jungtiniuose stenduose, esančiuose maisto, gėrimų, mėsos, pieno bei ekologinių produktų sektoriuose.

Lietuvos stende esančiame maisto sektoriuje parodos lankytojams bus gyvai pristatoma dešimties įmonių gaminama produkcija. UAB „Dehidra” pristatys šalčiu džiovintas (liofilizuotas) braškes ir kitas uogas, UAB „Arimex“ – riešutus, džiovintus vaisius bei kitus užkandžius, UAB „Naujasis Nevėžis” – prekės ženklo „OHO“ įvairių rūšių sausus pusryčius, UAB „Kėdainių konservų fabrikas“ – įvairius padažus ir pagardus, UAB „Dzūkija“ – skirtingų rūšių sausainius, o UAB „Lašų duona“ – produkciją iš grikių bei natūralaus raugo duoną. UAB „Malsena plius” lankytojus supažindins su gaminamais miltais, miltų mišiniais bei įvairiomis košėmis, o UAB „Amber Pasta” – įvairių rūšių makaronais. Prie maisto sektoriaus dalyvių sąrašo prisijungė ir UAB „Švyturys-Utenos alus“ bei UAB „Pakruojo dvaro spirito varykla”, parodos lankytojams pristatysiantys įvairius gėrimus.

Jungtiniame Lietuvos stende pieno sektoriuje bus galima susipažinti su trijų gamintojų produkcija. UAB „Marijampolės pieno konservai“ pristatys sutirštintus pieno konservus ir pieno miltus, ŽŪK „Pienas LT“ – pieno baltymų koncentratus, o UAB „Groward group” – kiaušinių miltelius ir kiaušinių masę.

Ekologinių produktų sektoriuje parodos lankytojai turės galimybę susipažinti su UAB „Acorus Calamus“ gaminama vaistažolių arbata, UAB „Foksas“ prekės ženklu „Ekko“ ir ekologišku rapsų aliejumi, UAB „Allive Europe“ produkcija iš pluoštinių kanapių bei UAB „Ustukių malūnas“ įvairių rūšių trapučiais. UAB „Ionicum“ jungtiniame stende pristatys didelio populiarumo sulaukusį prekės ženklą „Startuper’s smoothies“ – ekologiškus vaisių, sėklų ir daržovių glotnučius.

Mėsos sektoriuje savo produkciją pristatys UAB „Delikatesas“, o gėrimų sektoriuje bus galima pamatyti „Kalnapilio-Tauro grupės“ gaminamus gėrimus bei UAB „Funkciniai gėrimai“ gaminamą „Ohm!Bucha“  kombučą.

 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos