0

Rugpjūčio 19 diena yra pasaulinė fotografijos diena, tačiau kaip dažnai jūs išsitraukiate savo fotoaparatą? Tikriausiai tokių progų būna vis mažiau, be to, nuolat nešiotis didelį įrenginį su savimi nėra labai patogu, rašoma „Topo centro“ pranešime žiniasklaidai.

Vis tiek mėgstate fotografuoti, daug keliaujate arba tiesiog mėgstate fiksuoti savo gyvenimo momentus kasdien? „Topo centras“ paruošė 5 telefonų sąrašą, kurie tikrai leis jums pakeisti ir pamiršti įprastą fotoaparatą.

„Samsung Galaxy S21 Ultra“ – bene universaliausias rinkos telefonas

„Samsung Galaxy S21 Ultra“ yra telefonas, kurį rekomenduoti galima bene visiems. Šis įrenginys neabejotinai išsiskiria ir savo įspūdinga kamera: jų „S21 Ultra“ iš tikrųjų turi net keturias: pagrindinė 108MP kamera su F/1.8 diafragma, ypač plataus kampo 12MP jutiklis ir du 10MP jutikliai skirti priartintoms nuotraukoms (3 kartų ir 10 kartų priartinimas). „Samsung“, kaip visada, galima pagirti ir už puikią programinę įrangą, fantastiškus kadrus leidžiančią fiksuoti be jokių didelių pastangų. Verta pastebėti ir tai, kad „S21 Ultra“ turi didžiulį 6,8 colių „Dynamic AMOLED 2X“ ekraną su 120Hz atnaujinimo dažniu, HDR10+ palaikymu ir net 1500 nitų maksimaliu ryškumu.

„iPhone 12 Pro Max“ – stabiliausią kamerą turintis įrenginys

Net neabejojame, kad „iPhone 12 Pro Max“ jums pristatinėti nereikia. Tai yra didžiausias ir geriausias „Apple“ telefonas šiuo metu rinkoje. Visgi „Topo centro“ atstovų teigimu, nedaug kas žino, kad „iPhone 12 Pro Max“ turi stabiliausią kamerą telefonų rinkoje. Taip, triguba 12MP kamera neskamba labai įspūdingai ir dažnai „S21 Ultra“ fiksuoja geresnius kadrus, tačiau „iPhone 12 Pro Max“ išsiskiria tuo, kad jis fotografuoja ir filmuoja vienodai gerai visose situacijose. Tad nesvarbu, ar fotografuojate dieną, ar naktį, o galbūt filmuojate, savo kadrais tikrai nenusivilsite. Jeigu nenorite žaisti su nustatymais arba norite būti įsitikinę, kad viską užfiksuoti pavyks iš pirmo karto, rinkitės „iPhone 12 Pro Max“.

„Sony Xperia 1 III“ – tiems, kas nori fotoaparato kišenėje

„Sony“ yra puikiai žinomas fotoaparatų gamintojas, tad nenuostabu, kad pagrindinis „Sony Xperia 1 III“ išskirtinumas yra būtent kamera. Nors triguba 12MP raiškos kamera galbūt ir neskamba labai įspūdingai, iš tiesų visa paslaptis slypi „Sony Xperia Photography Pro“ programinėje įrangoje. Dėl jos šis „Sony“ flagmanas fotografuodamas ir filmuodamas turi praktiškai tokį patį funkcionalumą, kaip „Sony“ fotoaparatai. Tad jeigu jums patinka turėti visus veidrodinio fotoaparato nustatymus, tačiau nenorite tokio didelio prietaiso nuolatos su savimi nešiotis, „Xperia 1 III“ yra tobulas variantas.

„Huawei P40 Pro“ – norintiems puikios kameros už žemesnę kainą

Nėra jokios paslapties, kad „Huawei P40 Pro“ kamera niekuo nenusileidžia, o kai kuriais atvejais netgi ir lenkia visus tris aukščiau paminėtus konkurentus. „Huawei“ jau kurį laiką yra vienareikšmiai kamerų lyderiai telefonų rinkoje, ką parodo ir DxOMark testai, tačiau „P40 Pro“ kainuoja ženkliai pigiau už konkurentus – jo kaina nesiekia net 700 eurų. Taip yra todėl, kad „P40 Pro“ oficialiai nepalaiko „Google“ servisų ir dėl to šio telefono pirkėjams „Google Maps“, „YouTube“ ir panašiomis paslaugomis tenka naudotis naršyklėje, o programėles siųsti iš „Huawei Store“ vietoje „Google Play Store“. Tačiau jeigu jums tai nėra svarbu ir jums pagrindinis aspektas renkantis telefoną yra jo kamera, „Huawei P40 Pro“ yra puikus pasirinkimas.

„Google Pixel 4A“ – nebrangus telefonas vos su viena, bet labai įspūdinga kamera

„Pixel 4A“ galima pavadinti vidutinės klasės telefonu ir jis yra pigiausias šiame sąraše – jo kaina nesiekia net 500 eurų. Tiesa, jis turi vos vieną kamerą. Tad ką jis daro tarp tokių grandų kaip „iPhone 12 Pro Max“ ar „Huawei P40 Pro“ su keliais jutikliais? Paprasta – nors „Pixel 4A“ turi vos vieną kamerą, ji yra identiška pagrindinei „Pixel 4“ kamerai, kuri iki šiol išlieka viena iš rinkos favoritų. Tad jeigu nenaudojate priartinimo arba ypač plataus kampo kameros arba jeigu tiesiog nenorite išleisti žvėriškos sumos pinigų, „Google Pixel 4A“ yra vienas iš geriausių variantų rinkoje.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva