0

Šią savaitę Huelva mieste Ispanijoje vyksta Pasaulio veteranų badmintono čempionatas, kuriame dalyvauja šeši badmintono žaidėjai iš Lietuvos bei pirmą kartą istorijoje teisėjauja teisėja iš Lietuvos Živilė Simonaitytė.

Pasaulio veteranų badmintono čempionate „ElPozo BWF World Senior Badminton Championships 2021“ Lietuvai šiemet atstovauja žaidėjai Algirdas Kepežinskas, Laimonas Vaškevičius, Evaldas Čižinauskas, Salvijus Stravinskas, Ovidijus Žukauskas ir Sonata Zinkevičienė. Į turnyrą taip pat turėjusiai važiuoti Ramunei Petrošienei vykti į varžybas sutrukdė trauma. Visus dalyvius į čempionatą Ispanijoje taip pat atlydėjo ir palaikymo grupė.

Nors ir nepavyko čempionate pelnyti medalių, iš Ispanijos lietuviai sugrįš iškovoję rekordiškai daug mažesnių pergalių, džiaugiasi Lietuvos badmintono federacija.

Visi Lietuvos sportininkai čempionate iškovojo net septynias pergales kartu sudėjus: 2 vyrų vieneto kategorijoje, 3 vyrų dvejeto disciplinoje ir 2 mišraus dvejeto kovose.

„Šiame čempionate buvo pasiektas absoliutus lietuvių pergalių rekordas per visą dalyvavimo veteranų čempionatuose istoriją“, – lietuvių pasiekimais džiaugėsi čempionato dalyvis A. Kepežinskas.

Jam antrino S. Stravinskas, kuris pripažino, kad prieš vykstant į čempionatą nebuvo labai didelių lūkesčių skinti pergales, tačiau turnyrui prasidėjus ir pasiekus pirmuosius laimėjimus, apetitas kilo bevalgant. Tad į aikštelę sportininkai žengdavo apimti sportinio azarto jau ne tik pažaisti, bet ir nugalėti.

Gruodžio 4-ąją finišuosiančiame Pasaulio veteranų badmintono čempionate dalyvauja ne tik lietuvių sportinininkai – grandioziniame badmintono renginyje pirmą kartą istorijoje dirba ir teisėja iš Lietuvos Ž. Simonaitytė.

Kvietimo teisėjauti čempionate sulaukusi Ž. Simonaitytė yra aukščiausią kvalifikaciją turinti badmintono teisėja Lietuvoje.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva