0

Automobilio akumuliatorius yra vienas iš pagrindinių jo dalių, kuri priverčia jį užsivesti ir važiuoti. Tačiau akumuliatorius nėra ilgaamžiškas. Jis gali tarnauti iki 10 metų. Svarbu paminėti, kad kiekvienam automobiliui tinkamas skirtingas akumuliatorius. Tačiau kaip prižiūrėti akumuliatorių, kad jis tarnautų ilgiau?

Reguliarus akumuliatoriaus skysčių lygio tikrinimas yra būtina norint išlaikyti automobilio akumuliatoriaus ilgaamžiškumą. Skysčio lygį reikia tikrinti bent kartą per mėnesį, o jei lygis žemas, į akumuliatorių įpilti distiliuoto vandens. Svarbu įsidėmėti, kad per didelis akumuliatoriaus užpildymas gali jį sugadinti, todėl labai svarbu įpilti tik reikiamą vandens kiekį. Esant žemam skysčių lygiui, gali sumažėti akumuliatoriaus talpa, sutrumpėti jo eksploatavimo laikas ir dažniau sugesti.Reguliariai tikrindami ir palaikydami skysčių lygį, galite pailginti automobilio akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Svarbu paminėti, kad kilus bet kokiems įtarimams, kad iš akumuliatoriaus bėga skystis, svarbu kuo greičiau kreiptis į specialistus.

Akumuliatoriaus gnybtų valymas ir korozijos nebuvimas yra dar vienas svarbus žingsnis siekiant užtikrinti automobilio akumuliatoriaus ilgaamžiškumą. Laikui bėgant ant akumuliatoriaus gnybtų gali kauptis korozija ir nešvarumai, todėl gali sumažėti akumuliatoriaus gebėjimas efektyviai įkrauti ir išsikrauti. Dėl šio cheminio proceso taip pat gali sumažėti akumuliatoriaus talpa, todėl ji labiau bus linkęs sugesti ir jo darbas nebus toks efektyvus. Norėdami to išvengti, gnybtus reikia reguliariai valyti ir sutepti specialiomis priemonėmis, kad ateityje išvengtumėte korozijos. Laikydami gnybtus švarius, nuo korozijos, galite užtikrinti, kad automobilio akumuliatorius kuo ilgiau veiktų visu pajėgumu ir jo keitimas būtų nereikalingas.

Akumuliatoriaus apkrovos sumažinimas išjungiant elektroniką, kai automobilis neveikia, yra dar vienas svarbus žingsnis prailginant automobilio akumuliatoriaus tarnavimo laiką. Kai automobilis nevažiuoja, elektronika, tokia kaip radijas, oro kondicionierius ir priekiniai žibintai, ir toliau semia energiją iš akumuliatoriaus, todėl jis bereikalingai apkraunamas. Dėl to gali sumažėti akumuliatoriaus talpa ir sumažėti jo naudojimo trukmė. Norint to išvengti, svarbu automobiliui nevažiuojant išjungti visą elektroniką ir atjungti visus nenaudojamus įrenginius. Sumažindami akumuliatoriaus apkrovą, galite užtikrinti, kad jis tarnautų kuo ilgiau ir nepatirtumėte netikėtų gedimų.

 

The post Patarimai ilgesniam akumuliatoriaus veikimo laikui appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Įmonės