0

2021 08 13

Šią savaitę Lietuvą pasiekė trys vakcinų nuo COVID-19 ligos siuntos. Iš viso gauta 132 900 vakcinos dozių.
Pirmadienį gamintojas „BioNTech ir Pfizer“ pristatė 105 300 „Comirnaty“ vakcinos dozių, ketvirtadienį gamintojas „Moderna“ – 15 600 „Spikevax“ vakcinos dozių, penktadienį gamintojas „AstraZeneca“ – 12 tūkst. „Vaxzevria“ vakcinų nuo COVID-19.
Gautos siuntos saugomos Ekstremalių sveikatai situacijų centro sandėlyje, kol savivaldybėms paskirstomos anksčiau pristatytos vakcinos.
Vakcinos paskirstomos savivaldybėms, atsižvelgiant į jų gyventojų skaičių ir skiepijimo tempą. Savivaldybės yra iš anksto informuojamos apie joms planuojamus paskirti vakcinų kiekius, kad galėtų sklandžiai organizuoti skiepijimo procesą.
Pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos gyventojai gali registruodamiesi internetu www.koronastop.lt arba Karštąja linija 1808. Kiekvieną ketvirtadienį visos Lietuvos savivaldybės kviečia skiepytis be registracijos. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai. Jų turo per Lietuvą tvarkaraštį rasite ČIA.
Viena arba dviem vakcinos dozėmis Lietuvoje jau paskiepyta 1,53 mln. gyventojų arba 54,6 proc. visuomenės.
Išsamesnė vakcinacijos statistika yra pateikiama Statistikos departamento švieslentėje.
Į Lietuvą atvykus naujoms vakcinų siuntoms, informacija apie jas yra atnaujinama Sveikatos apsaugos ministerijos interneto svetainėje.
Gyventojų vakcinacijos planą ir kitą aktualią informaciją apie vakcinas rasite interneto svetainėje www.koronastop.lt/vakcina.
SAM Spaudos tarnyba

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos