0

Dalinkitės

Seimui atrodo, kad spartus pedofilijos plitimas Lietuvoje nėra problema – atmetė P. Gražulio siūlomą įstatymo pataisą dėl pedofilų išviešinimo.

Birželio 22 dieną Seimo narys Petras Gražulis pateikė svarstyti Baudžiamojo kodekso įstatymo pataisą, kad pedofilų teismų posėdžiai būtų vieši, jei su tuo sutinka nukentėjusi pusė. Tačiau visa Seimo valdančioji dauguma atmetė ši siūlymą (kaip kas balsavo).

Nei vienas Seimo narys neparėmė šios pataisos –  niekas neužsirašė nei paklausti, nei pasisakyti už. Tai įsiutino parlamentarą. „Susidarė šiurpus įspūdis, kad ši pataisa nedomina Seimo narių ir jiems vaikų tvirkinimas nėra svarbi problema“ – teigė parlamentaras P. Gražulis.

Ar pedofilijos nesustabdomas plitimas Lietuvoje tikrai yra visiškai nereikšmingas klausimas, kad Seimo nariai jį taip ignoravo?, – klausia P. Gražulis ir nurodo žiniasklaida aprašė net keturis pedofilijos atvejus per tą pačią vieną 2023 06 22 diną.

Pasak P. Gražulio, kyla pagrįstas klausimas, kodėl valdantieji taip aršiai dangsto pedofilus?

“Prisiminkime, kaip opozicija siekė išsiaiškinti sudaryti Seimo laikinąją  tyrimo komisija, kas nutekino konservatorių frakcijos Seime atstovui Kristijonui Bartoševičiui ikiteisminio tyrimo informaciją apie jam  ruošiamus kaltinimus pedofilija, prievartaujant vaikus. Jei nebūtų galingo pedofilijos klano, kuris galimai susijęs su valdančiąją daugumą, ar jie dangstytų pedofilijos nusikaltimus? Pastaruoju metu daugėja pedofilijos nusikaltimų, o priežastis ta, kad valdantieji nuolat propaguoja seksualinius iškrypimus. Kitose šalyse yra pedofilų viešas registras su nuotraukomis, kad žmonės galėtų juos atpažinti ir apsaugoti savo vaikus. O pas mus jie saugomi paslaptyje tarsi didžiausia vertybė, kodėl“ –  viešus klausimus kolegoms uždavė P. Gražulis.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva