0

Dalinkitės

Kovo 20 d. Kauno mieste ir jo apylinkėse prasidės Lietuvos kariuomenės Pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ pratybos „Stiprus vilkas 2023“.

Iki kovo 23 d. vyksiančių mokymų metu į miestą bus perkeltos kelių karinių dalinių vadavietės, kurių personalas treniruosis planuoti bei vykdyti gynybos operacijas.

Pratybose bus treniruojami „Geležinio Vilko“ brigadai priklausančių batalionų štabai, todėl įvairiose miesto vietose dislokuoti kariai visuomenei matomų operacijų nevykdys, nenaudos imitacinių šaudmenų, o planuos ir vykdys operacijas naudodamiesi mūšio valdymo informacinėmis sistemomis.

Mokymų dalyviams bus simuliuojama priešiškų pajėgų veikla ir atsižvelgdami į situacijas karinių vienetų štabai ir vadai treniruosis priimti reikiamus sprendimus. Vadavietę Kauno mieste įsirengs bei pratybose dalyvaus ir sąjungininkai – Lietuvoje dislokuotos NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinė grupė.

Pratybų metų numatomas ribotas karinės technikos judėjimas mieste. Iš viso mokymuose dalyvaus apie 400 karių ir 100 karinės technikos vienetų.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva