0

Pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė šeštadienį Vilniaus rotušėje atidarė Tarptautinę kalėdinę labdaros mugę. Mugę, kuri vyksta jau 21 kartą, organizuoja Tarptautinė Vilniaus moterų asociacija kartu su keliasdešimčia Lietuvoje reziduojančių diplomatų. D. Nausėdienė yra šios labdaringos iniciatyvos globėja, perėmusi tradiciją iš ponios Almos Adamkienės.

„Pagerbkime šviesų ilgametės šios mugės globėjos ponios Almos Adamkienės atminimą, pratęsdami jos inicijuotų gerų darbų tradicijas kartu su kitomis nuostabiomis moterimis, pakylėjančiomis dvasią, dėl gėrio ir taikos nuverčiančiomis sunkiausius inertiškumo kalnus“, – šiltai buvusią pirmąją ponią A. Adamkienę prisiminė D. Nausėdienė.

D. Nausėdienė pakvietė susirinkusius atverti savo sielas svarbiems Kalėdų laukimo laikotarpio darbams tarptautinėje labdaros mugėje. „Nusiųskime mūsų bendro, tvaraus rūpesčio lietaus vaikais, senjorais, žmonėmis su negalia ženklus ne tik į Vilnių ir Kauną, bet ir į Kaišiadoris, Tverus, Biržus. Padėkime pagalbos vaikams linijai. Papuoškime Lietuvą savo širdžių pasirinkimais“, – kalbėjo pirmoji ponia.

D. Nausėdienės žodžiais, kiekvienas galime padovanoti viltį ir džiaugsmą kitiems, įgalinti kitus. Pasak pirmosios ponios, daryti gerus darbus pavieniui sunku, o veikiant išvien – paprasta. D. Nausėdienė padėkojo mugės organizatoriams, visai Tarptautinės Vilniaus moterų asociacijos bendruomenei, ją palaikantiems bičiuliams, diplomatinėms atstovybėms, Vilniaus miesto rotušei ir visiems rėmėjams.

Pirmoji šalies ponia palinkėjo meilės kiekvieniems namams, ramybės šeimoms, džiaugsmingų šventų Kalėdų ir taikos metų.

Mugės metu surinktos lėšos bus paskirstytos organizacijoms, padedančioms žmonėms, turintiems negalią, bei jų šeimoms, senjorams, socialiai pažeidžiamiems vaikams.

The post Pirmoji ponia atidarė tradicinę kalėdinę labdaros mugę appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva