0

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė antradienį susitiko su lietuvių diasporos jaunimo atstovais, dalyvaujančiais programoje „Jungtis Lietuvai“ („Bring Together Lithuania“) ir atliekančiais vasaros stažuotes mūsų šalyje.

Pirmoji ponia su užsienio lietuvių jaunimu iš skirtingų pasaulio valstybių kalbėjosi apie galimas jų karjeros perspektyvas Lietuvoje, gimtosios kalbos ir lietuvybės išsaugojimo klausimus.

„Lietuva yra viena ir vieninga, nesvarbu, kad ir kur mes gyventume. Esame kartu, viena bendruomenė, todėl mums labai svarbu palaikyti artimą bei glaudų ryšį. Džiaugiuosi, jog lietuviškoji diaspora yra stipri, aktyvi ir veikli. Džiaugiuosi Jumis, jaunais žmonėmis, ateities lyderiais. Noriu paraginti Jus visomis išgalėmis stiprinti lietuvių bendruomenę ir visada būti mūsų šalies ambasadoriais. Visi kartu kurkime stiprią Lietuvą“, – sakė D. Nausėdienė.

Pirmoji ponia taip pat dėkojo programą globojančio Kazickų šeimos fondo atstovėms už ilgametę paramą bei pastangas puoselėti lietuvybę, saugoti mūsų šalies stiprybę, kurti ir puoselėti jungtis tarp skirtingose pasaulio šalyse gyvenančių lietuvių.

„Bring Together Lithuania“ – lietuvių diasporos jaunimui skirta vasaros stažuočių ir modernios Lietuvos pažinimo programa, kuria siekiama ugdyti jaunuosius Lietuvos ambasadorius. Pagrindinis programos tikslas – suteikti Lietuvos diasporos jaunimui galimybę įgyti profesionalių įgūdžių, pabendrauti su kitais lietuviais iš viso pasaulio ir geriau susipažinti su modernia Lietuva, pažinti savo lietuvišką identitetą.

Į Lietuvą kviečiami talentingiausi užsienyje užaugę lietuviai, kuriems siūlomos stažuočių galimybės lyderiaujančiose įmonėse, organizacijose, startuoliuose bei viešajame sektoriuje. Taip jauniems žmonėms suteikiama galimybė tarsi pasimatuoti Lietuvą, įžvelgti karjeros perspektyvų šiuolaikinėje mūsų valstybėje.

Nuo 2018 m. „Bring Together Lithuania“ programa yra inicijuojama ir globojama Kazickų šeimos fondo ir remiama JAV įsikūrusio Lietuvių fondo. „Bring Together Lithuania 2023“ dalyvauja 17 lietuvių kilmės jaunuolių iš JAV, Kanados, Argentinos, Brazilijos ir Naujosios Zelandijos.

lrp.lt

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva