0

2021 09 03

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, paaiškėjus, jog rugsėjo 4 d. Kaune, Laisvės al., vyks sankcionuotas renginys – LGBTQ+ eitynės, informuoja, jog yra pilnai pasiruošę užtikrinti tiek eisenos dalyvių, tiek ir atvykusiųjų stebėti renginį saugumą.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Policijos įstatymo 23 str. 1 p., pareigūnai, įgyvendindami nusikalstamų veikų, administracinių teisės pažeidimų (nusižengimų prevenciją), pastebėję elektroninėje erdvėje tam tikrus pasisakymus, komentarus, kuriais raginama vykdyti viešosios tvarkos pažeidimus, smurtinius veiksmus, prevenciškai jau įspėjo 15 asmenų dėl neleistino priešingo visuomenės ar jos narių interesams elgesio.
Šiandien vakare Kaune, Laisvės al., numatoma pradėti statyti atitvarus, skirtus eisenos dalyvių ir atvykusiųjų pasižiūrėti atskyrimui. Taip pat rytoj, rugsėjo 4 d., vadovaujantis Lietuvos Respublikos susirinkimų įstatymu, Kauno miesto centrinėje dalyje bus apribojamas eismas, galimos asmenų ir jų turimų daiktų patikros, siekiant įsitikinti, ar su savimi nėra gabenami draudžiami daiktai į renginio vietą.
Pareigūnai ragina atėjusiuosius savo nuomonę ir pilietinę poziciją išreikšti pagarbiai, taikiai ir be smurto, o jei yra galimybė – renginį stebėti medijų pagalba.

 

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos