0

Dalinkitės

Minsitrė pirmininkė Ingrida Šimonytė antradienį ragino nepasiduoti Rusijos propagandai dėl Vakarų sankcijų žalos jiems patiems.

„Jaučiame ir matome, kad Kremliaus propaganda bando konstruoti naratyvą, kad štai, žiūrėkite, Vakarai nustatė daug įvairiausių sankcijų ir dėl to Vakarų šalys patiria daug ekonominių iššūkių, mums svarbu čia nepasimauti ant propagandos kabliuko“, – žurnalistams Seime antradienį sakė premjerė I. Šimonytė.

„Labai aišku, kas tuo yra programuojama: programuojamas spaudimas ir bandymas išsisukti nuo tolesnių sankcijų, o gal ir šitas kažkaip sustabdyti ir sušvelninti. Nes kainuoja karas, kainuoja invazija, kuri prasidėjo prieš tris mėnesius ir tai yra pagrindinė priežastis“, – pridūrė Vyriausybės vadovė.

ES šiuo metu tariasi dėl šeštojo sankcijų paketo karą prieš Ukrainą vykdančiai Rusijai. Naujos sankcijos apimtų ir Rusijos naftos importo draudimą, tačiau derybos stringa priešinantis Vengrijai, sakančiai, jog šalis neparems embargo dėl pernelyg didelės priklausomybės nuo šių resursų.

Autorius Ignas Jačauskas

BNS, Lietuvos naujienų skyrius

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva