0

Vimbldono jaunių dvejetų čempionu šiemet tapęs 17-metis Edas Butvilas (ITF jaunių reitingas – 33) savo trofėjų kolekciją papildė dar vienu prestižiniu laimėjimu – laimėjo dvejetų varžybas ir „Orange Bowl“ jaunių (iki 18 metų) čempionate.

Lietuvis kartu su Jordanijos tenisininku Abedallah Shelbayhu (ITF jaunių-47) lemiamoje kovoje 6:2, 6:4 susitvarkė su amerikiečiais – Ethanu Quinnu (ITF jaunių-38) ir Nicholu Godsicku (ITF jaunių-156).

„Orange Bowl“ teniso varžybos yra laikomos neoficialiu jaunių pasaulio čempionatu. Dukart – 2004-aisiais (iki 14 metų) ir 2007-aisiais (iki 18 metų) vienetų čempionu čia yra tapęs Ričardas Berankis. 2007-aisiais (iki 14 metų) vienetų mergaičių varžybas laimėjo ir Iveta Dapkutė.

E.Butvilas „Orange Bowl“ čempionate šiemet žaidė ir vienetų varžybose. Įveikęs du ratus jis tik tik po 2 pratęsimų – 6:7(4), 6:7(4) – aštuntfinlaje dramatiškai nusileido Kalinui Ivanovskiui (ITF jaunių-51) iš Makedonijos.

„Orange Bowl“ jaunių čempionate šiemet varžėsi ir 16-metis Vilius Gaubas (ITF jaunių-40). Jau pirmajame vienetų rate jis po atkaklios kovos 6:7(5), 6:3, 3:6 nusileido kroatui Lukai Mikrutui (ITF jaunių-78), o dvejetų starte kartu su kroatu Dino Prizmičiumi 1:6, 2:6 neprilygo amerikiečiui Cooperiui Williamsui ir Juanui Carlosui Prado Angelo iš Bolivijos.

„Orange Bowl“ yra vienas iš 6 prestižiškiausių jaunių turnyrų pasaulyje. Jo nugalėtojais yra tapę Bjornas Borgas, Patrickas McEnroe, Ivanas Lendlas, Rogeris Federeris, Dominicas Thiemas, Chris Evert, Caroline Wozniacki, Coco Gauff.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva