0

Novatoriškas elektrines gitaras gaminančios įmonės „Lava-Drops“ įkūrėjas Rapolas Gražys iškovojo taivaniečių „Golden Pin“ geriausio dizaino apdovanojimą. Šiais metais į finalą rugsėjo mėnesį buvo atrinkta 10 kūrėjų iš įvairių pasaulio šalių.

„Šis apdovanojimas yra ne tik įkvėpimas kitiems kūrėjams ir dizaineriams įgyvendinti novatoriškas idėjas, bet ir įrodymas, kad turime daugybę talentų, kurie tarptautiniu mastu sėkmingai garsina Lietuvos vardą. Sveikinu „Lava-Drops“ įkūrėją už išskirtinį darbą, indėlį į Lietuvos ekonomiką ir šalies įvaizdžio stiprinimą“, – sako ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė.

Nuotrauka asociatyvi

Apdovanojimą gavusi Lietuvos įmonė „Lava-Drops“ iš „Sapeli“ rūšies medienos ir klevo mišinio kuria tvarias lašo formos gitaras, o į jas įmontuoja aliumininių orlaivio detalių. R. Gražio darbai yra pristatomi pasaulinėse šiuolaikinio meno, muzikos ir inovacijų parodose. Jis taip pat yra laimėjęs ir „Red Dot“ apdovanojimą.

Dėl geriausio dizaino titulo taip pat kovojo Taivano dizaino kompanija „Ystudio“ – ji pristatė iš perdirbtų kavos kapsulių gaminamas maisto dėžutes, Taivano įmonė „PEGA Desing“, kuri sukūrė dirbtinio intelekto palaikomas ausines, bei unikalią, kosminį orlaivį primenančią drabužių džiovyklę sukūrusi Kinijos įmonė „Morus Technology“.

Finale taip pat dalyvavo išskirtinio dizaino ir tvarumo leidinio autorė Malaizijos įmonė „Where’s Gut Studio“ bei Singapūro įmonė „Roots“, kuri sukūrė 100 proc. natūralų kokosų vandenį ir išskirtinę jo pakuotę. Tarp dalyvių – ir Tailando įmonė „Studio Miti“: derindama šiuolaikinio meno ir tradicinės architektūros detales, ji įkūrė Čiang Seno kultūros paveldą saugantį viešbutį.

Taip pat į finalą pateko taivaniečių „C.M. Chao Architect & Planners“ ir „Motif Planning & Design Consultants“ sukurtas tvarumu ir ekologija paremtas pastato dizainas iš permatomų medžiagų, Taivano kompanijos „Curriculum Reform Initiative Taskforce“ ir „Agenda for Art and Design Education“ pristatytas novatoriškas skaitmeninis laikraštis mokiniams bei Taivano kompanijos „PiliWu-Design“ kurti projektai Taitungo miestui garsinti ir pristatyti.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos informacija.

The post Prestižinis taivaniečių „Golden Pin“ apdovanojimas atiteko išskirtines gitaras pristačiusiam Lietuvos kūrėjui appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva