0

Prezidentas Gitanas Nausėda, kaip skelbia jo komanda, negali skirti ūkininkams, kurie protestuoja visur Europoje, nes jam, kaip kitados Daliai Grybauskaitei, reikia kaip tik tuo metu nuvažiuoti pas rinkėjus iš Vilniaus į provinciją. Tiesa, G. Nausėda vengia ūkininkų, o D. Grybauskaitė tada nenorėjo skristi susitikti su JAV prezidentu Prahoje.

Šalies vadovas mat esą tęsia tradiciją rengti išvažiuojamąsias darbo dienas regionuose ir trečiadienį, sausio 24 d., su komanda dirbs Radviliškio rajone.

Šalies vadovas su pirmąja ponia padės gėlių prie paminklo Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžiui ir 1949 m. vasario 16 d. deklaracijai bei jos signatarams atminti Minaičių kaime. Jau kitą mėnesį sukaks 75 metai, kai Minaičiuose įrengtame partizanų bunkeryje įvykusiame visos Lietuvos partizanų vadų suvažiavime buvo įkurta vieninga Lietuvos ginkluotojo pasipriešinimo organizacija – Lietuvos laisvės kovos sąjūdis. Prezidentas su ponia Diana apsilankys atkurtame partizanų bunkeryje ir apžiūrės ekspoziciją „Atiduok Tėvynei, ką privalai“.

Susitikime, kaip iškilmingai pasakoja, prezidentūra, su Radviliškio rajono meru Kazimieru Račkauskiu Prezidentas aptars Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimą, siūlymus didinti savivaldybių savarankiškumą tvarkant rajoninius kelius, mokytojų padėjėjų trūkumą bendrojo ugdymo švietimo įstaigose, kitus savivaldai aktualius klausimus.

Šalies vadovas lankysis Radviliškio lokomotyvų depe, Radviliškio geležinkelio stotyje dalyvaus apskritojo stalo diskusijoje „Investicijų į bazinę viešąją infrastruktūrą svarba Lietuvos ekonomikai ir investicijų finansavimo būdai“. Diskusijoje bus aptariamas spartesniam Lietuvos ekonomikos augimui būtinos investicijos į viešąją infrastruktūrą, įvairūs finansiniai sprendimai, skirti ekonomikos augimo potencialui didinti.

Prezidentas apsilankys Kunigaikščio Margirio Pėstininkų batalione, kur su karininkais ir kariais aptars privalomosios pradinės karo tarnybos iššūkius, galimą visuotinį šaukimą, kitus valstybės gynimo klausimus.

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė, kas yra labai labai svarbu, lankysis Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje ir dienos centre „Meleta“ intelekto sutrikimą turintiems vaikams ir jaunuoliams, Radviliškio trečiojo amžiaus universitete, susitiks su Skėmių ir Pociūnėlių bendruomenėmis.

Darbo dienos vakarą Prezidentas kartu su pirmąja ponia susitiks su Radviliškio rajono bendruomene.

O Lietuvos žemės ūkis ir Vilnius su visais traktoriais – palauks, kol jo Ekscelenciją išlaisvins Radviliškis.

The post Prezidentas nerado laiko ūkininkams, mat Radviliškiui pažadėjo appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva