0

Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė ketvirtadienį dalyvavo Globalios Lietuvos apdovanojimų ceremonijoje.

Renginyje pagerbti Lietuvai nusipelnę profesionalai, kurie sulaukė globalaus pripažinimo, spindėjo moksliniais pasiekimais ir inovacijomis, pritraukė į Lietuvą tarptautinių investicijų, svariai prisidėjo prie tarptautinių verslo ryšių kūrimo ir Lietuvos vardo garsinimo pasaulyje.

Šalies vadovas paskelbė ir įteikė apdovanojimą nominacijos „Už tarptautinių verslo ryšių kūrimą“ laureatei Lietuvos generalinei garbės konsulei Ingridai Bublys.

„Šįvakar turime dar vieną galimybę įsitikinti, kokia didelė, stipri ir įvairi yra Globali Lietuva. Apdovanojimų nominantai ir laureatai drąsiai ir užtikrintai skinasi kelią globaliame versle, moksle, kultūroje ar sporte. Savo kūrybine energija, meistriškumu, gebėjimu kelti ir įgyvendinti naujas idėjas jie rodo pavyzdį ir įkvepia tuos, kurie dar tik ruošiasi svaiginamam skrydžiui“, – sakė šalies vadovas.

Pasak Prezidento, mūsų šalies ateičiai kritiškai svarbu žengti pirmyn, išnaudojant didžiausias savo stiprybes, tarp jų – ir po visą pasaulį pasklidusius talentus. „Nuo to didele dalimi priklausys, ar Lietuva ir toliau bus stipri, veržli ir girdima pasaulyje. Todėl turime įdėti dar daugiau pastangų, kad išlaikytume ir išsaugotume tvirtus, patikimus bei produktyvius ryšius su lietuvių diaspora“, – teigė Prezidentas.

Šalies vadovas padėkojo renginio organizatoriams, „Globalios Lietuvos lyderių“ tinklo kūrėjams, už jų ilgametes pastangas burti pasaulinę lietuvių ir Lietuvai neabejingų žmonių bendruomenę.

The post Prezidentas pasveikino Globalios Lietuvos nominantus ir laureatus appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva