0

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pasveikino operos dainininką Vytautą Juozapaitį 60-mečio proga.

„Jūsų kūrinija, atlikti baritono vaidmenys Lietuvos kultūros paveiksle atsiskleidžia išskirtinėmis profesionalumo, meninės aistros ir vaidybinio įtaigumo spalvomis. Kiekvieną pasirodymą vainikuojate muzikiniu talentu ir precizišku pasirengimu – tai visuomet atpažįsta auditorijos didžiosiose Lietuvos ir pasaulio teatro bei koncertų scenose“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Šalies vadovas padėkojo V. Juozapaičiui už reikšmingą indėlį į pasaulio ir nacionalinės muzikinės kultūros sklaidą, už visapusišką rūpinimąsi kultūros srities raida bei jos politikos Lietuvoje plėtra. Jubiliejaus proga Prezidentas operos dainininkui palinkėjo visokeriopos sėkmės ir kūrybinės energijos.

***

1963 m. gruodžio  14d. gimęs Vytautas Juozapaitis, Lietuvos operos dainininkas (baritonas), Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro bei Kauno muzikinio teatro solistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorius bei Vilniaus kolegijos docentas, muzikinių TV laidų „Žvaigždžių duetai“ bei „Triumfo arka“ vertinimo komisijų pirmininkas, „Vytauto Juozapaičio edukacinio kultūros ir meno centro“ steigėjas ir vadovas, Lietuvos Nacionalinės premijos bei visų pagrindinių muzikos ir teatro apdovanojimų laureatas, 2009 m. vėl pripažintas Metų operos solistu.

The post Prezidentas pasveikino operos dainininką Vytautą Juozapaitį jubiliejaus proga appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva