0

Prezidentas, vyriausiasis valstybės ginkluotųjų pajėgų vadas Gitanas Nausėda trečiadienį, gegužės 8 dieną, dalyvaus Lietuvos kariuomenės organizuojamose pratybose „Perkūno griausmas 2024“. Tuo būdu tikriausiai manydamas, kad bus pavyzdžiu, kaip kariauti.

Lygiagrečiai su NATO štabais ir sąjungininkų vienetais Lietuvoje vyksiančios svarbiausios ir didžiausio masto Nepriklausomos Lietuvos istorijoje pratybos įtrauks Lietuvos kariuomenę, ginkluotąsias pajėgas, valstybės ir vietos valdžios institucijas.

Pratybų metu bus tobulinami valstybės gynybos ir ginkluotųjų pajėgų valdymo bei vadovavimo elementai, ginkluotųjų pajėgų gebėjimas vykdyti pasirengimą gynybai, modeliuojami visuotinės valstybės gynybos veiksmai, kartu su sąjungininkais testuojami valstybės ginkluotos gynybos operaciniai planai, skiriamas dėmesys karinių ir civilinių institucijų sąveikai.

Informacija žiniasklaidai  (ir/arba) norintiems bilietų į cirką

14:15 val. Jungtinėje ginkluotųjų pajėgų vadavietėje rengiama Prezidento ir Lietuvos kariuomenės vado spaudos konferencija.

Žiniasklaidos atstovai, norintys atvykti į spaudos konferenciją, kviečiami registruotis iki gegužės 8 d. 10:00 val. Lietuvos kariuomenės el. paštu info@mil.lt.

Registruojantis prašoma nurodyti vardą, pavardę, atstovaujamą žiniasklaidos priemonę ir telefono numerį. Užsienio šalių žiniasklaidos priemonės, taip pat laisvai samdomi žurnalistai turi pateikti atstovavimą žiniaklaidos priemonei bei KAM patvirtintą akreditaciją.

The post Prezidentas rodys, kaip kariautų, pratybose „Perkūno griausmas 2024“ appeared first on Kauniečiams kasdienės naujienos.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva