0

Nors dažniausiai teigiama, kad pandemijos kontekste skiepais ir karantinais abejoja tik mažiau išsilavinę ir mažų pajamų žmonės“, Kanados sunkvežimių vairuotojus, protestuojančius prieš įpareigojimą skiepytis nuo COVID-19 viruso, remia milijardierius „Tesla“ ir „SpaceX“ valdantis Elonas Muskas.

E. Muskas sako, kad jis ir jo sūnūs yra paskiepyti, bet nepritaria priverstinius skiepus suponuojančiam reglamentui.

JAV savarankiškus (nepriklausomai nuo Rusijos pajėgumų)  skrydžius į kosmosą padėjęs atnaujinti verslininkas ketvirtadienį svetainėje „Twitter“ žinutėmis išreiškė paramą Kanados sunkvežimių vairuotojams, protestuojantiems prieš Kanados federalinės vyriausybės priimtus naujus įpareigojimus skiepytis.

„Kanados sunkvežimių vairuotojai valdo”, – parašė E. Muskas savo beveik 72 milijonams sekėjų.

Vėliau, apeliuodamas į valdžią, jis pridūrė: „Jei pakankamai išgąsdinsite žmones, jie kaltins jus laisvo pasirinkimo ribojimu. Tai kelias į tironiją.“

Prieš vakciną nusistačiusių sunkvežimių vairuotojai Otavoje dalyvavo protesto kolonoje, protestuojančioje prieš sausio 15-osios reglamentavimą tolimųjų reisų vairuotojams. Laisvės kolona praėjusį sekmadienį išvyko iš Vankuverio į Otavą.

Praėjusį mėnesį E. Muskas interviu „Time“, po jo išrinkimo metų žmogumi sakė, kad jis ir jo vaikai yra paskiepyti, nes mokslas „nemėgsta dviprasmybių“, bet sakė nepritariantis prievartai.

Neskiepyti žmonės „rizikuoja, bet žmonės visą laiką daro rizikingus dalykus“, sakė jis „Time“. „Manau, kad turime saugotis laisvės erozijos Amerikoje,“ – kategoriškai teigė verslininkas.

Anksčiau E. Muskas abejojo vakcina ir nesureikšmino pandemijos. Jis taip pat nepaisė Kalifornijos 2020 m. įsakymo likti namuose, kad „Tesla“ gamyklos liktų atidarytos, galiausiai nusprendęs persikelti į Teksasą.

Kanados vežėjų aljansas apskaičiavo, kad maždaug 15% sunkvežimių vairuotojų šalyje nėra visiškai paskiepyti ir tai sudaro apie 16 000 sunkvežimių vairuotojų.

Kanados sunkvežimių vairuotojai, protestuojantys prieš valdžios vakcinavimo politiką.

Apžvalgininkės Godos Juocevičiūtės komentaras:

„Neišsilavinęs ir mažų pajamų maršistas” remia Kanados „jedintsvininkus”. Trudeu (Justin Pierre James Trudeau, – Kanados premjeras) tuo metu, pridėjęs į pampersus, slepiasi nuo po jo langais laukiančios tūkstančiais skaičiuojamos „Kremliaus išprovokuotos” minios, kuri {neva} eina prieš demokratiją varžyti žmogaus teises. O… Naujosios Zelandijos nėščiai žurnalistei globą savo šalyje siūlo talibai po to, kai jos neįsileido grįžt namo Tėvynė.

Netrukus visą tą dvejų metų, kupinų primityvaus melo ir bandymų kelti revoliucijas bei keisti žmonių prigimtį laikotarpį, prisiminsime kaip tragikomišką sapną. Tik įdomu, ar iš gėdos neištirps mūsų propagandistai, įsivaizdavę, kad mainais už buvimą valdžios ruporais gaus amžiną vamzdelį.”

Parengta pagal „Fox News” ir socialinius tinklus.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis