0

Į pirmąją sezono treniruotę pirmadienį Utenos „Juventus“ klubas susirinko atnaujinęs trenerių štabą. Artėjantį sezono komandos vyr. treneriui Žydrūnui Urbonui talkins Nedas Pacevičius ir Justas Giriūnas, rašoma klubo svetainėje.

J.Giriūnui tai bus jau penktasis sezonas Utenos ekipos trenerių štabe, tuo tarpu ilgametis Alytaus „Dzūkijos“ trenerių štabo narys N.Pacevičius praėjusį sezoną dirbo Kijevo „Budyvelnik“ ekipoje, kur talkino Valdemarui Chomičiui.

Žaidėjų fiziniu pasirengimu ir toliau rūpinsis Mindaugas Saulevičius, o komandos kineziterapeuto pareigas užims iš Šakių „Vyčio“ atvykstantis Lukas Žarnauskas.

„Visus tikriausiai nustebins naujiena, jog komandoje lieka Mindaugas Saulevičius. Vasarą norėjome pasidairyti rinkoje, tačiau iš to, ką galėjome pasikvieti į Uteną ir kas sutiko atvykti, Mindaugo profesionalumas neabejotinai buvo didžiausias. Pasikalbėjome apie praėjusius matus, apie ateitį ir buvo priimtas sprendimas tęsti darbą. Tuo tarpu Nedas ir Lukas yra jauni, perspektyvūs specialistai, degantys noru dirbti ir tobulėti. Būtent tokių žmonių ir norėjome“, – kalbėjo „Juventus“ ekipos direktorius Eimantas Skersis.

Artėjančias septynias dienas Utenos ekipos krepšininkai ruošis fiziškai, o jau kitą savaitę pradės darbus su Ž.Urbonu. Pirmosios kontrolinės rungtynės planuojamos rugpjūčio 29 dieną, o oficialus sezonas startuos rugsėjo 13 dieną, kai uteniškiai pradės kovas FIBA Čempionų lygos atrankos turnyre.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva