0

Privatų gyvenimą itin sauganti Angelina Jolie prisijungė prie socialinio tinklo „Instagram“ – kone 8 mln. sekėjų auditoriją vos per porą dienų surinkusi aktorė pasinaudojo proga atkreipti dėmesį į šiuo metu Afganistane vykstančius įvykius. A. Jolie pasidalijo jautriu laišku, kurį, anot jos, aktorei atsiuntė Afganistane gyvenanti paauglė.

„Tai laiškas, kurį gavau iš afganistanietės paauglės. Šiuo metu Afganistano žmonės praranda galimybę bendrauti socialiniuose tinkluose ir laisvai reikšti savo mintis. Todėl aš socialiniame tinkle „Instagram“ dalinuosi jų ir kitų žmonių, visame pasaulyje kovojančių už savo pamatines teises, istorijomis“, – socialiniame tinkle į sekėjus kreipėsi A. Jolie.

Laiške, kurį, pasak A. Jolie, jai atsiuntė Afganistane gyvenanti paauglė, mergaitė rašo gyvenanti baimėje, tačiau negalinti nusigręžti nuo to, kas vyksta.

„Likus dviem savaitėms iki rugsėjo 11-osios, buvau Afganistano pasienyje, kur sutikau nuo Talibano bėgančius žmones. Tai buvo prieš dvidešimt metų.

Labai skaudu žiūrėti, kaip afganistaniečiai vėl yra priversti palikti savo šalį dėl joje tvyrančios baimės ir netikrumo.

Skyrus tiek daug laiko ir pinigų, praliejus tiek kraujo ir netekus tiek gyvybių, atsidurti tokioje situacijoje – sunkiai suvokiama nesėkmė.

Dešimtmečius stebėti, kaip su pabėgėliais iš Afganistano – įskaitant ir be galo protingus bei gabius žmones – elgiamasi kaip su našta, taip pat labai skaudu. Žinant, kiek jie dėl savęs padarytų, jei turėtų tinkamų įrankių ir sulauktų bent kiek pagarbos. Ir sutikti tiek daug moterų ir merginų, kurios ne tik siekė išsilavinimo, bet ir kovojo už jį.

Kaip ir kiti šiam reikalui atsidavę žmonės, aš nenusigręšiu. Aš ir toliau ieškosiu būdų padėti. Tikiuosi, kad prisijungsite ir jūs“, – laiške, kuriuo instagrame pasidalijo A. Jolie, rašo Afganistane gyvenanti mergina.

Daugiau apie įvykius Afganistane skaitykite čia.

Šaltinis: LRT.LT

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva