0

Projektas „Noriu būti sveikas ir sportiškas“

Slengių mokykla–daugiafunkcis centras kartu su partneriu Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru įgyvendina projektą „Noriu būti sveikas ir sportiškas“. Projekto tikslas – skatinti Klaipėdos r. ikimokyklinio ugdymo įstaigų bendravimą ir bendradarbiavimą formuojant vaikų supratimą apie sveiką mitybą, jos reikšmę žmogaus sveikatai.

Tikslas bus pasiektas formuojant vaikų mitybos įpročius, atitinkančius sveikos mitybos principus, formuojant sportinius įpročius, plečiant vaikų supratimą apie sveikuosius gėrimus, skatinant vaikus gaminti nesudėtingus, sveikatai naudingus gėrimus bei skatinant bendravimą ir bendradarbiavimą.

Sveika mityba ir fizinis aktyvumas – ypač svarbūs sveikos gyvensenos komponentai, kurie turi susiformuoti jau vaikystėje. Mityba yra viena iš būtinų vaiko normalaus augimo, fizinio ir psichinio vystymosi sąlygų, o fizinis aktyvumas lemia vaiko organizmo harmoningą vystymąsi ir sveikatą. Todėl sveikos mitybos įpročių ugdymas bei fizinio aktyvumo skatinimas turi būti vykdomas ir šeimoje, ir ugdymo įstaigoje. Mitybos ir judėjimo įpročiai formuojami vaikystėje turi būti stiprinami kiekvienais metais. Todėl svarbu, kad būtent vaikai suprastų, kaip tarpusavyje yra susiję mityba, fizinis aktyvumas ir sveikata.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Sveikata