0

Dalinkitės

Rusijos diktatorius Vladimiras Putinas nurodė Rusijos gynybos ministrui Sergejui Šoigu Kalėdoms skelbti paliaubas kare su Ukraina.

Kaip skelbia Rusijos žiniasklaida, V. Putinas paskelbė paliaubas nuo sausio 6 d. 12.00 val. iki sausio 7 d. 00.00 val.  “visoje Šiaurės Kaukazo karinės apygardos sąlyčio linijoje”.

“Atsižvelgdamas į Jo Šventenybės patriarcho Kirilo kreipimąsi, pavedu Rusijos gynybos ministrui įvesti paliaubų režimą nuo sausio 6 d. 12.00 val. iki sausio 7 d. 00.00 val. visoje kontakto su šalimis Ukrainoje linijoje”, – pranešė Kremliaus spaudos tarnyba.

Primintina, kad vos atėjęs į valdžią V. Putinas net ir JAV prezidentui G.W.Bushui jaunesniajam mėgo demonstruoti kryželį, kurį esą spaudavo delne, kai po Antrojo Pasaulinio karo valkatavo ir plėšikavo.

“Atsižvelgdami į tai, kad karo veiksmų zonose gyvena daug stačiatikių, raginame Ukrainos pusę paskelbti paliaubas ir leisti jiems dalyvauti pamaldose Kūčių vakarą ir Kalėdų dieną”, – sakė diktatorius, kurio pajėgos apšaudė Ukrainę bombomis ir raketomis visų katalikiškų švenčių metu.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis