0
Dalinkitės

„Viens du trys, mūsų būgnai skamba, Mes ateinam garsiai kaip atominė bomba! Pasveikinkit vieni kitus, Juk tai daryti šitaip lengva. Su saule, su pavasariu, su bet kuo –Tegu visi nustemba.“

Sutikite ,Marijonui Mikutavičiui galima klijuoti pranašo etiketę. Nes jo dainų tekstuose užkoduoti palinkėjimai ir įžvalgos šiuo neramiu laiku skaitosi geriau nei kokios Vangos pranašystės. Pabudimą švenčiame tuomet, kai Juodojoje jūroje dugnan nugrimzdo kreiseris, kuriuo taip didžiavosi imperinių užmojų niekaip neatsikratanti Rusija. Savitas šių metų prisikėlimas, su velniavomis ir parako tvaiku. Bet gal tai paskutinis kryžiaus žygis, kur Vakarų civilizacija ukrainiečių krauju išsivaduos nuo šalies, pasodinusios Europą ant savo resursų adatos. Ir gal dar prasisuksim be Marijono apdainuotos atominės bombos. Būtų labai gerai.

Tuo tarpu būkite pasveikinti. Su šv. Velykomis linkėjimus jums perduoda ir miesto, ir rajono merai. Ir kauniečiams.lt kolektyvas. Kauno „Žalgiris“ turi naują trenerį, o pikti kreiseriai skęsta balose.Tegul šios širdžiai malonios dienos dovanoja jums santarvę ir naujų vilčių.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Lietuva