0

2021 08 20

Aplinkos ministerija kviečia ieškoti bendro sutarimo, kaip Lietuvai tapti klimatui neutralia iki 2050 m., ir registruotis į vieną ar kelias iš penkių dekarbonizacijos darbo grupių pagal sektorius – žemės ūkio ir miškininkystės, energetikos, pramonės, transporto ir žiedinės ekonomikos. Primename, kad ketinantieji dalyvauti šiose darbo grupėse turėtų užsiregistruoti, užpildę registracijos formą, iki rugsėjo 20 d.

Dekarbonizacijos darbo grupės steigiamos siekiant atviro, efektyvaus dialogo atnaujinant Nacionalinį energetikos ir klimato srities veiksmų planą (NEKSP). Aplinkos ir Energetikos ministerijos buria šių sektorių socialinius partnerius, asociacijas, nevyriausybines organizacijas, kitus suinteresuotus visuomenės atstovus ir kviečia aktyviai įsitraukti į šias darbo grupes.

Šioms darbo grupėms teks svarbus vaidmuo atnaujinant NEKSP. Jų nariai dalyvaus diskusijose, tarsis, kaip Lietuvai eiti klimato neutralumo link, teiks siūlymus dėl papildomų priemonių siekiant klimato kaitos švelninimo tikslų iki 2030 m.

Darbo grupių diskusijoms organizuoti, moderuoti ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų mažinančių priemonių palyginamajai analizei atlikti Aplinkos ministerija yra paskelbusi paslaugų pirkimo konkursą. Prašymus jame dalyvauti galima teikti iki rugsėjo 6 d.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos