0

2021 10 22

Baigus Palangos oro uosto aerodromo rekonstrukciją – spalio 21 dieną pasitiktas pirmasis reguliariu reisu atskridęs keleivinis lėktuvas, kuriuo atvyko keleiviai iš Kopenhagos (Danija). Pirmą ir simbolinį tiesioginį skrydį vykdė oro bendrovės „SAS – Scandinavian Airlines“ lėktuvas.
Šiuo metu iš Palangos oro uosto ir į jį vyksta tiesioginiai skrydžiai keturiomis kryptimis: į Daniją, Norvegiją, Jungtinę Karalystę ir Latviją. Oro uoste be minėtos „SAS – Scandinavian Airlines“ oro bendrovės skrydžius taip pat vykdo „Norwegian Air Shuttle“, „Ryanair“, „Wizz Air“ ir „airBaltic“ kompanijos.
Lietuvos oro uostų tinklui priklausančiame Palangos oro uoste 2019 m. sulaukta daugiausia keleivių per visą šio oro uosto istoriją – daugiau nei 338 tūkst. Per visą 2021 m., prognozuojama, Palangos oro uoste bus aptarnauta apie 100 tūkst. keleivių.
Rugsėjo pradžioje buvo pradėti Palangos oro uosto kilimo-tūpimo tako, riedėjimo tako ir perono rekonstrukcijos darbai. Jų metu pačiam trumpiausiam reikalingam laikotarpiui – 45 dienoms – buvo visiškai sustabdytas oro uosto darbas.
Pagal naujausius tarptautinius standartus atnaujintame Palangos oro uoste užtikrinta oro uosto operacijų sauga ir greitesnis orlaivių aptarnavimas, taip pat užtikrintas saugus orlaivių judėjimas ir kuro sąnaudų taupymas. Dėl įdiegtų ekologinių sprendimų po rekonstrukcijos oro uostas tapo draugiškesnis aplinkai.
Detaliau apie Lietuvos oro uostuose vykdomas tiesiogines kryptis ir skirtingų šalių taikomus reikalavimus keliautojams galite sužinoti specialiame polapyje  https://palanga-airport.lt/kryptys

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Greitos naujienos