0

Rusija vykdo agresiją prieš Ukrainą. Karas pradėtas 2022 metų vasario mėn. 24d. 5 val. ryto ir tęsiasi jau dvidešimta para.

Kovo 15d 06.50 Rusijos okupantai ir toliau raketomis apšaudo gyvenamuosius kvartalus Charkove, neaplenkdami ir istorinio centro. Apšaudymas tęsiasi Čugueve, Izyume, Dergačuose.

Apie tai “Telegram” platformoje pranešė vietos administracijos vadovas Olegas Sinegubovas, informuoja Censor.NET.

“Šiandien priešas smogė, taip pat ir raketomis “Iskander”. Pasak Gynybos štabo, atakos vykdytos iš Rusijos teritorijos. Kreipiuosi į Charkovo gyventojus: neignoruokite pavojaus signalų! Kai tik išgirsite sireną, susiraskite slėptuvę!” – sakė jis.

“Mes visi pamažu priprantame prie sprogimų, atėjus pavasariui, pradedame dažniau išeiti į lauką. Tačiau priešas ciniškai atakuoja civilinę infrastruktūrą. Nepraraskite budrumo!”

Taip pat prašome gyventojų nedelsiant pranešti apie įtartinus asmenis, plėšimo atvejus, pažeidimus policijai. Charkovo regiono policija nedelsdama reaguoja į pranešimus, todėl raginame suvienyti jėgas kovoje su priešu”, – pridūrė A. Sinegubovas.

***

Kaip teigia Ukrainos parlamento įgaliotinė žmogaus teisių klausimais Liudmila Denisova, Izyumas, kaip miestas, beveik nušluotas nuo žemės paviršiaus. Nėra jokių galimybių pristatyti ten humanitarinę pagalbą. Žmonės liko be elektros, vandens ir šildymo. Censor.net

censor.net nuotrauka.

***

Ukrainios generalinės prokuratūros duomenimis praėjusią parą bent 10 žmonių žuvo rusams apšaudant gyvenamuosius namus Černigove. Apie tai praneša šalies generalinio prokuroro ofisas savo „Telegram“ kanale. Rusijos bombos taip pat pataikė į universiteto pastatą, turgų, didmeninę prekybos bazę. Mieste sutriko centralizuotas vandens tiekimas.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis