0
Dalinkitės

Vadinamosios Rusijos liberalų demokratų partijos (LDPR) lyderis Vladimiras Žirinovskis mirė būdamas 76 metų. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas, ministras pirmininkas Michailas Mišustinas ir kolegos pareiškė užuojautą dėl politiko mirties ir pasidalijo prisiminimais apie jį.Rusijuoje jis vadinamas “Tėvynės pranašu”.

Maskvos miesto Dūmos Kultūros ir masinių komunikacijų komisijos pirmininkas Jevgenijus Gerasimovas pokalbyje su Gazeta.ru sakė, kad nėra abejonių, jog Žirinovskio atminimas bus įamžintas Maskvos toponimikoje.

Šis aršus ir rėksmingas, nacistinių pažiūrų politikas yra pasižymėjęs viešu siūlymu nusižudyti oponentams (pavyzdžiui Borisui Nemcovui, kuris ir buvo nužudytas), viešu išsimaudymu branduolilnių Rusijos bandymų teritorijoje esančiame Semipalatinsko karjere.

Dažnai šio veikėjo išpuoliai būdavo vertinami atlaidžiai, manant, kad jis tiesiog patinka psichiškai neįgaliai Rusijos visuomenės daliai. V. Žirinovskis yra turėjęs ir projektų, skirtų Baltijos šalims bei kitiems Rusijos kaimynams. Viešai televizijoje yra siūlęs pastatyti gigantiškus ventiliatorius, kurie į mūsų pusę radioaktyvius vėjus.

Visada vadinęs save liberaldemokratu, o kartu propagavęs aršias rusiškas nacistines pažiūras politikas šiandien iškilmingai, šlovinant palydimas anapilin

Šis personažas girtas televizijoje yra raginęs buvusį JAV prezidentą George Bush (jaunesnyjį) ne kariauti Irake, o kartu smogti Tbilisiui (Sakartvelo). Visada vadinęs save liberaldemokratu, o kartu propagavęs aršias rusiškas nacistines pažiūras politikas šiandien iškilmingai, šlovinant palydimas anapilin. Tuo pačiu Rusija 42 paras kariauja su Ukraina, kurią skelbiasi “denacifikuojanti”.

Jums gali patikti

Komentarai

Comments are closed.

Dagiau iš temos: Pasaulis